ye-logo.v1.2

Городок, що на Хмельниччині, планують перетворити у лавандовий край

Суспільство 7165 3
Керівники різних рівнів взялися за руки на знак співпраці і об\'єднання зусиль
Керівники різних рівнів взялися за руки на знак співпраці і об'єднання зусиль. Фото: автора

Про це повідомила новопризначена голова райдержадміністрації Олена Матвєйцева.

Проект «Городоччина – лавандовий край» вона презентувала у день свого офіційного призначення на посаду.

"Городоччина – Богом даний край з прекрасними краєвидами, чорноземом і добрими, милосердними та працьовитими людьми, людьми, які є справжніми патріотами свого краю, своєї держави. Але, нам чогось не вистачає, щоб стати успішним, економічно розвинутим регіоном. Як на мене – не вистачає згуртованості та об’єднання, компромісу та діалогу між владою та громадянами", - зазначила Олена Матвєйцева і додала, що вірить у те, що завдяки проекту «Городоччина – лавандовий край» місто стане привабливим для туристів, а земляки матимуть в майбутньому роботу, кошти і гарний настрій! 

"Звртаюся до всіх керівників: голів громад, районної ради і адміністрації - головна мета вашої роботи - щоб справді було розуміння і співпраця на благо розвитку територій Городоцького району, щоб це було основою вашої роботи", - зазначив голова Хмельницької ОДА Вадим Лозовий вітаючи новопризначену голову райдержадміністрації. 

І поки на офіційному рівні проект ще напрацьовують, у місті вже починають висаджувати лаванду. Днями вздовж центральної вулиці Шевченка вже висадили 20 кущів лаванди і ще 50 кущів закуплено, які чекають своєї черги прикрасити вулиці міста. 

 

На центральній вулиці вже висадили понад сотню кущів лаванди.

«Можливо хтось може поділитися паростками цієї пахучої та прекрасної квіточки для того, щоб побільше цієї осені висадити лаванди у нашому місті. Приєднуймося до створення майбутнього», – закликала Городоччан Олена Матвєйцева.

В рамках проекту планується, що у Городку висадять плантації лаванди, створять інфраструктуру для туристів, обладнають сферу обслуговування, ресторани, кав'ярні і навіть випічку смаколиків, виготовлення косметичних засобів і все у стилі прованс. Однак, про деталі автори проекту поки не розповідають.

Макет проекту лавандового поля у Городку. Макет Вадима Рудніцького.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Інформація з інших ресурсів

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую