ye-logo.v1.2
23 Лютого, 2020

З Хмельницького до Болгарії відтепер можна доїхати потягом

Суспільство 3737
Фото: dp.vgorode.ua

Тривалість в дорозі - понад 33 години.

Однією з популярних країн для літнього відпочинку серед хмельничан є Болгарія. Віднедавна до цієї країни можна дістатися потягом.

З червня у складі поїзду білоруської залізниці № 451/452 Мінськ – Варна з'явився вагон Укрзалізниці, яким можна з Хмельницького дістатися до Болгарії.

Залізничне сполучення з Болгарією для хмельничан доступне протягом всього літа. Відправлення з Хмельницького о 01:06 та прибуття до Варни о 10:20 через добу. Вартість проїзду складає близько 100 євро, а подорож триває понад 33 години, повідомляють на сайті «Укрзалізниці».

Завдяки цьому маршруту пряме залізничне сполучення з Болгарією матимуть мешканці не лише Хмельницького, а й Вінниці, Тернополя, Львова, Івано-Франківська, Чернівців та інших міст, де поїзд зупинятиметься. Детальніше з розкладом руху потяга можна ознайомитися за на сайті Укрзалізниці.

Чи є альтернатива?

Окрім залізниці, до Болгарії можна доїхати автобусом або долетіти літаком.

Рейсових автобусів, які б відправлялися з хмельницького автовокзалу до Болгарії, немає. Диспетчер автовокзалу розповіла, що є лише нерегулярні автобусні перевезення, які здебільшого організовують туристичні оператори.

Згідно з пропозиціями турагенцій, які пропонують автобусне перевезення до Болгарії, цей вид транспорту швидший і дешевший. Орієнтовна ціна квитка на автобус сполученням Хмельницький-Варна 1060 гривень. Час в дорозі – 22 години.

А от щодо авіаподорожі, то дістатися з України до Болгарії літаком можна орієнтовно за 2 години. Але для цього з Хмельницького потрібно їхати до столиці. З аеропорту Бориспіль до Болгарії вартість квитка досить різна і залежить від авіаперевізника та дати вильоту. На сайті аеропорту «Бориспіль» є дані, що у перші тижня червня переліт до Болгарії коштував 3 тисячі 552 гривні. Однак, якщо пошукати в інтернеті пропозиції авіаперевізників, то можна натрапити на досить вигідні  - і до тисячі гривень. 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую