ye-logo.v1.2
12 Листопада, 2019

Суд заборонив хмельничанину проживати з дружиною

Даша ПАСТЕРНАК Суспільство 1684
Обмежувальний припис видається на строк від одного до шести місяців
Обмежувальний припис видається на строк від одного до шести місяців. Фото: ілюстрація guardian.co.uk

Обмежувальний припис видали на три місяці.

Суд розглянув заяву хмельничанки про видачу обмежувального припису стосовно її чоловіка, в якій вона просила встановити заходи тимчасового обмеження його прав терміном на шість місяців – заборони перебування в місці спільного проживання.

«Звертаючись до суду жінка вказала, що разом з чоловіком та двома малолітніми дітьми проживають за однією адресою в квартирі в Хмельницькому. Чоловік по відношенню до дружини постійно вчиняє домашнє насильство – погрожує фізичною розправою, висловлюється нецензурною лайкою, принижує та ображає. Внаслідок чого заявник перебуває під постійним психологічним тиском свого чоловіка, - йдеться у повідомленні прес-служби Хмельницького міськрайонного суду. - А в першій декаді червня цього року чоловік вигнав дружину босоніж на вулицю та не впускав до квартири, в результаті чого жінка викликала працівників поліції. На наступний день чоловік завдав вже кілька тілесних ушкоджень жінці та закрив на балконі».

У підтвердження жінка надала суду докази звернень до поліції із відповідними заявами починаючи з 2011 року, а також прийняті рішення правоохоронними органами. Суд, дослідивши матеріали справи, знайшов вимоги заявника підставними та заборонив чоловіку протягом трьох місяців перебувати за місцем спільного проживання подружжя.

Довідково: Відповідно до статті 350-2 Цивільного процесуального Кодексу України, заява про видачу обмежувального припису може бути подана особою, яка постраждала від домашнього насильства або її представником у випадках визначених Законом України «Про запобігання та протидію домашньому насильству».

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую