ye-logo.v1.2
12 Листопада, 2019

Хмельницькі велосипедисти проїдуть нічним місто понад 20 кілометрів

Наталя ГАРМАТЮК Суспільство 792
Велосипедистів запрошують покататись нічним містом
Велосипедистів запрошують покататись нічним містом. Фото: zakarpattya.net.ua

Активісти організовують нічний велозаїзд.

Сьогодні, 19 червня, у Хмельницькому велолюбителів кличуть на нічний велопробіг вулицями міста. «Яскраву ніч» організовували декілька разів минулого року, цьогоріч захід відбудеться вперше. Як розповідають ініціатори — громадська організація «Критична маса», до участі у велопробігу запрошують лише повнолітніх із правильно обладнаними велосипедами.

«У нас правила завжди були, але часто їх порушували. Хочемо бачити лише повнолітніх, які можуть самостійно відповідати за своє життя та здоров'я. Окрім того, ззаду і спереду ровера мають бути світловідбивачі, добре коли будуть ще якісь світловідбивні елементи на одязі», - розповідає заступниця голови ГО «Критична маса» Анастасія Ярова.

За її словами, велосипедисти часто їздять не лише вдень, а і вночі. Тому головна мета «Яскравої ночі» - привчити роверистів й інших учасників дорожнього руху основним правилам обережності під час нічних поїздок. Знову ж таки, це ще одна можливість велолюбителям зібратись разом, познайомитись один з одним.

Маршрут велопробігу. Фото: із фейсбук-сторінки ГО "Критична маса Хмельницький"

Маршрут пролягатиме вулицями Кам'янецькою, Тернопільською, Львівським шосе, Прибузькою, Чорновола та іншими. Загалом учасники велопробігу подолають 21 кілометр. Збираються роверисти о 22.30 на білому містку у парку Чекмана, вирушають за півгодини й приблизно опівночі фінішують на майданчику біля кінотеатру Шевченка. Перед стартом обладнання на велосипедах обіцяють перевіряти.
 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую