ye-logo.v1.2

У Хмельницькому помер поранений під час Революції Гідності депутат міської ради

Суспільство 7915
Сергій Королюк неодноразово проносив Хмельницьким прапор України, який був у Києві під час Революції Гідності
Сергій Королюк неодноразово проносив Хмельницьким прапор України, який був у Києві під час Революції Гідності. Фото: з архіву

Прощання з Сергієм Королюком відбудеться 23 червня.

Сьогодні, 22 червня, перестало битися серце депутата Хмельницької міської ради, учасника Революції Гідності, нагородженого орденом «За мужність» ІІІ ступеня Сергія Королюка. 13 жовтня цього року йому мало виповнитися 58 років…

Сергій Королюк відомий тим, що брав активну участь у Революції Гідності. «Коли правоохоронці побили наших дітей, тоді мені стало не по собі. Це перейшло всі межі людяності. Коли я працював у міліції, ми не могли навіть думки пропустити такої, бо працівник міліції зобов'язаний забезпечити охорону громадського порядку, а не порушувати його. Тому 1 грудня я прийшов на хмельницький майдан», - згадував Сергій Петрович в інтерв’ю сайту «Є» у 2017 році. І в грудні 2013 року він вирушив на столичний майдан.

18 лютого 2014 року в Києві відбулися трагічні події. Сергій Королюк також отримав травми. Коли він намагався відтягнути пораненого в ногу побратима до будинку офіцерів - отримав удар по голові і спині. Далі нічого не пам'ятав. Отямився у будинку офіцерів. Розповідав, що від смерті його врятувало те, що він впав на тротуар, а не на дорогу....і, звичайно, брат Леонід, який відтягнув його звідти. А потім й перша операція, згодом – лікування в Чехії.

У січні 2016 року Сергій Королюк став депутатом Хмельницької міської ради. Він увійшов до ради за списками «Свободи», оскільки Галина Мельник, яку в грудні 2015 року стала заступницею міського голови, написала заяву про дострокове припинення депутатських повноважень.

Як повідомили в Хмельницькій міській раді, завтра, 23 червня о 10.00 у залі ритуальних послуг міської ритуальної служби (вул. Толстого, 5а) відбудеться прощання із Сергієм Королюком. Поховають Сергія Петровича у селі Калинівка Хмельницького району, де він народився.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую