ye-logo.v1.2
21 Листопада, 2019

В обласному центрі вперше відбулися змагання вальників лісу

Наталя ГАРМАТЮК Суспільство 1098
Міжнародні змагання вальників лісу відбулися у Хмельницькому
Міжнародні змагання вальників лісу відбулися у Хмельницькому. Фото: kmlis.gov.ua

Участь брали лісоруби з різних країн.

Учора, 22 червня, у Хмельницькому відбулися міжнародні змагання вальників лісу. Як повідомляють у прес-службі Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства, участь у них взяли 29 команд з різних регіонів України, Польщі, Білорусі, Угорщини і Румунії.

«Змагання – це традиція, започаткована з метою популяризації праці вальника лісу та знайомства з цікавими і відомими у всьому світі змаганнями серед лісорубів. Всі дисципліни змагань базуються на реальних операціях, які виконуються сучасними лісорубами щодня», - йдеться у повідомленні.

Додають, що Хмельницький вперше приймає міжнародні змагання вальників лісу. Змагання розпочалися з виступу українських команд, а в другій частині заходу змагались іноземні лісівники. До програми входили чотири дисципліни: «Підготовка бензопили до роботи», «Розкряжування циліндричних колод комбінованим різом», «Розкряжування циліндричної колоди на точність», «Обрізання сучків». У цей час глядачі мали можливість насолодитися роботою скульпторів по дереву.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую