ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

У Красилові чоловік у суді доводив, що оформляв банківську картку, а не кредит

Суспільство 3469
Красилівський суд не задовольнив кредитні претензії банку до пенсіонера
Красилівський суд не задовольнив кредитні претензії банку до пенсіонера. Фото: www.pravda.com.ua

Банк нарахував чоловіку понад 40 тисяч гривень штрафних санкцій.

Красилівський районний суд розглянув позов банку до жителя одного із сіл району про стягнення кредитного боргу. Як повідомляють в Хмельницькому апеляційному суді, чоловіку нарахували понад 43 тисяч гривень разом з відсотками та штрафними санкціями. Проте банк не надав суду належних доказів укладення з клієнтом договору кредиту.

«Суд встановив, що чоловік дійсно звернувся до банку за отриманням пенсійної картки. Підписав анкету-заяву про приєднання до умов і правил надання банківських послуг. Ці умови і правила були розміщені на вебсайті банку. У розділі бажаного кредитного ліміту жодної відмітки чоловік не поставив. Так само, як і в розділі про отримання пам’ятки клієнта. Відтак, анкета містила лише особисті дані заявника і його намір отримати пенсійну картку», - зазначили у суді.

Банк не надав суду підписані відповідачем документи, в яких викладені правила надання послуг, обслуговування кредитних карток і тарифи. Не надав банк і жодних відомостей про номер карткового рахунку, дати вручення клієнту самої кредитки та строку її дії.

«Без доказів видачі картки та розміру наданого кредиту суд не зміг перевірити, чи правильно розрахований борг та штрафні санкції. Відтак, визнав позов необґрунтованим і у його задоволенні відмовив», - додали в апеляційному суді.

Рішення не набрало законної сили і може бути оскаржене.
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую