ye-logo.v1.2
20 Листопада, 2019

Громада на Хмельниччині виділила понад 10 гектарів землі під сонячні панелі

Ангеліна Мовчан Суспільство 3948
У Старій Синяві виділили понад 10 гектарів під сонячні батареї
У Старій Синяві виділили понад 10 гектарів під сонячні батареї. Фото: starosynjavska-gromada.gov.ua

На цій ділянці роботи тривають, а ще одну планують виділити.

У Старій Синяві триває будівництво сонячної (фотовольтаїчної) електростанції. Селищна рада виділила земельну ділянку в межах населеного пункту площею 10,1 га під будівництво потужної сонячної електростанції.

«Ми знайшли інвесторів, які реально взялися за цю справу і ще з весни розпочали ряд робіт на ділянці. Сонячна електростанція потужністю 5,1 МВт розміщена на землях промисловості, які роками заростали бур’янами і не приносили ніякої користі ні людям, ні громаді», – пояснює голова Старосинявської ОТГ Віталій Здебський.

За його словами, інвестор наразі вкладає в розвиток інфраструктури Старосинявської ОТГ більше 120 мільйонів гривень. До того ж, потужність сонячної електростанції дасть можливість забезпечити електроенергією, без врахування великих об’єктів промисловості, населення всієї громади.

«На сьогодні на об’єкті, на час будівництва електростанції, працює 35 працівників і всі вони місцеві жителі. У подальшому планується працевлаштувати на постійній основі 15 чоловік», – зазначає Віталій Здебський.

Працівники монтують сонячні батареї

Голова громади також зазначив, що Старосинявська селищна рада на цьому не зупиняється і вже має напрацювання щодо залучення інвесторів на будівництво потужнішої сонячної електростанції – 20 МВт. Планується виділення для цього об’єкту земельної ділянки 20 га земель промисловості.

На зведенні сонячних панелей працює 35 місевих жителів

Перша ділянка під сонячними панелями - 10,1 гектара, а планують відвести ще 20 гектарів.
 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую