ye-logo.v1.2
7 Квітня, 2020

Доказів не знайшли: хмельничанка, заарештована в Грузії, повернулася до дітей

Суспільство 2018
Юлія Сусляк повернулася до дітей
Юлія Сусляк повернулася до дітей. Фото: glavcom.ua

Обвинувачення з неї зняли.

Багатодітна мама, хмельничанка Юлія Сусляк, повернулася в Україну після арешту в Грузії. Жінка, яку заарештували в Грузії за гучним звинуваченням у торгівлі власними дітьми, уже вдома, повідомляє ТСН.Українку грузини підозрювали в тому, що вона начебто везла на продаж в окуповану Абхазію своїх десятьох малюків. А тиждень тому відпустили просто в залі суду Тбілісі. Адвокати заявляють, що слідчі не знайшли жодного доказу вини Юлії Сусляк.

Юлію Сусляк грузини заарештували наприкінці квітня за те, що вона нібито везла на продаж усіх десятьох своїх дітей. Підозру в слідчих викликало те, що семеро з них народили сурогатні мами і один малюк трагічно загинув у Росії.  Українка заявляла, що їде до чоловіка в Абхазію. Дітей вдалося повернути в Україну і віддати під опіку бабусі, поки Юлія перебувала в Грузії під арештом. 

Як йдеться в сюжеті ТСН, матір зізнається, що нарешті почувається спокійною. «Це вперше в житті три місяці була повна ізоляція без можливості прямого зв'язку. Для мене це психологічно було дуже важко. Це була моя мета - потрапити до дітей. Нарешті я її досягнула», - каже жінка.

Наступна її мета – цілковите виправдання і вибачення грузинів за три місяці життя в ізоляторі. Юлія Сусляк стверджує: жодного доказу в «торгівлі дітьми» грузини не надали. Статус обвинуваченої зняли і відпустили на волю. 

Попри звільнення хмельничанки, грузини її справу не закрили.  Адвокати кажуть, що за чутками кримінальне провадження, де Юлія буде свідком, розслідуватимуть уже в Україні.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Віддалена робота

  Так  Ні, дякую