ye-logo.v1.2
8 Грудня, 2019

Молодій чиновниці з Хмельниччини присудили премію Кабміну

Алла СОБКО Суспільство 3995
Ілона Шеманська представляла Летичівську громаду на нагородженні переможців Кращих практик місцевого самоврядування
Ілона Шеманська представляла Летичівську громаду на нагородженні переможців Кращих практик місцевого самоврядування. Фото: зі сторінки Ілони Шеманської у Фейсбук.

Вона одна із двадцяти премійованих в Україні цього року.

Уряд своїм рішенням присудив премії Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України за 2018 рік 20 лауреатам. Серед них і начальниця відділу економіки, торгівлі та інвестицій Летичівської селищної ради Ілона Шеманська.

У рішення йдеться про те, щоб присудити Премію Кабінету Міністрів України "за правозахисну та політичну діяльність, боротьбу з корупцією, розвиток місцевого самоврядування та місцевої самоорганізації населення, вирішення питань житлово-комунального господарства» ШЕМАНСЬКІЙ Ілоні Іванівні".

У громаді кажуть, Ілона Шеманська справжній "моторчик бюджету участі" і активно ініціює, підтримує, розробляє і допомагає впроваджувати різні проекти заради розвитку громади. 

Саме за якісне впровадження бюджету участі Мінрегіон минулого року нагородив Спеціальною відзнакою Летичівську об'єднану територіальну громаду в рамках конкурсу "Кращі практики місцевого самоврядування".  

Зазначимо, що премія присуджується особам віком до 35 років за досягнення у розбудові України протягом календарного року, що передує її присудженню, при цьому можуть також враховуватися досягнення кандидата на присудження премії за попередні роки.

Щорічно перелік лауреатів затверджує Кабінет Міністрів своїм розпорядженням, кожному лауреату вручається диплом, нагрудний знак та здійснюється виплата грошової винагороди. Щороку присуджується до 20 премій у розмірі 50 тис. гривень кожна.
 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую