ye-logo.v1.2

На Хмельниччині вилучили пального майже на мільйон гривень

Суспільство 2128
З початку року податкова міліція вилучила з протиправного обігу пальне майже на 10 мільйонів гривень
З початку року податкова міліція вилучила з протиправного обігу пальне майже на 10 мільйонів гривень. Фото: facebook.com/sfs.khmelnytskyi

Податкова міліція виявила незаконну автозаправну колонку.

Нещодавно співробітники податкової міліції Державної фіскальної служби у Хмельницькій області вилучили з незаконного обігу велику партію пально-мастильних матеріалів. Загальна вартість конфіскованого складає майже мільйон гривень.

Як повідомляють у Державній фіскальній службі у Хмельницькій області, один з жителів області без будь-яких дозвільних документів самовільно встановив автозаправну колонку й продавав пальне. Співробітники податкової міліції вилучили у нього 36,5 тисячі літрів паливно-мастильних матеріалів вартістю 912,5 тисячі гривень. Крім того, у нього конфіскували дві місткості з автозаправною колонкою, вартість яких оцінюють у 100 тисяч гривень.

За цим фактом складено протокол за частиною 1 статті 164 Кодексу України про адміністративні правопорушення — порушення порядку провадження господарської діяльності.

«З початку року це вже п’ятнадцятий факт виявлення на території області протиправного збуту пального. Загальна сума конфіскованого становить майже 10 мільйонів гривень», — повідомляють у пресслужбі ДФС у Хмельницькій області.

Читайте також: Найбільше товарів на Хмельниччину імпортують з Польщі та Німеччини

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую