ye-logo.v1.2
31 Березня, 2020

Найбільше товарів на Хмельниччину імпортують з Польщі та Німеччини

Економіка 1331
У цей же період минулого року хмельницькі підприємства імпортували різного краму на суму 7 мільярдів 757 мільйонів гривень
У цей же період минулого року хмельницькі підприємства імпортували різного краму на суму 7 мільярдів 757 мільйонів гривень. Фото: ілюстративне stock.adobe.com

Подільський бізнес на 20 відсотків збільшив закупівлю закордонних товарів.

 Загальна вартість імпортованих на територію області протягом першого півріччя товарів склала 9 мільярдів 276 мільйонів гривень. Як повідомляють у фіскальній службі області, найбільше товарів було придбано у Польщі та Німеччині. 

«Загальний обсяг польського імпорту на Хмельниччину перевищив 2 мільярди гривень. Німецькі поставки сягнули 1,88 мільярда гривень. Закупівлі з цих країн протягом року зросли більш ніж удвічі», - зазначають у фіскальній службі області.

Останнім часом у Польщі подоляни закупили вугілля, частини комплектного технологічного обладнання силосного комплексу з осушування, очищення та зберігання зернових культур, запасні деталі до автомобілів (гальма та їх частини, фільтри тощо), обладнання призначене для наповнення, сортування, закручування та маркування пляшок, напівпричепи та інше.

«З Німеччини були ввезені машини, використовувані в текстильній промисловості для перероблення поліпропіленових волокон у пряжу, частини комплектного технологічного обладнання комплексу з осушування, очищення та зберігання зернових культур, килимоткацький верстат, запасні деталі до автомобілів, сідельний тягач, насіння кукурудзи тощо», - додають фіскали.

Також до списку топ-партнерів подільського бізнесу у питаннях імпорту увійшли Італія, Бельгія, Росія, Австрія, Швейцарія, Чехія, Китай, Нідерланди та Туреччина.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую