ye-logo.v1.2
4 Грудня, 2020

Чому в Хмельницькому не всі маршрутки вийшли вчасно «на роботу»

Суспільство 5331
Перевірки проводитимуть і надалі, через те, що кількість дорожньо-транспортних пригод за участю маршрутних транспортних засобів збільшилась
Перевірки проводитимуть і надалі, через те, що кількість дорожньо-транспортних пригод за участю маршрутних транспортних засобів збільшилась. Фото: Патрульної поліції Хмельницької області

Ситуація може повторитись.

Сьогодні, 30 липня, маршрут громадського транспорту №24 вийшов на маршрут із затримкою. Про це сайту «Є» повідомили мешканці мікрорайону Книжківці. Кажуть, після 40-хвилинного очікування довелось йти пішки на зупинку в мікрорайон Ракове.

Як виявилося, така затримка спровокована перевіркою перевізників, каже начальник управління транспорту і зв’язку Сергій Шепурев.

«Сьогодні на маршрут всі вийшли, затримка була у зв’язку з перевіркою підрозділами національної поліції транспортних засобів підприємства «Рембуд-транс», - коментує очільник.

У свою чергу в поліції кажуть зупиняли транспорт, який вже вийшов на маршрут. Тобто перевірка була не на підприємстві, а на маршруті. У підсумку було оштрафовано двох водіїв і механіка ТОВ «Рембуд -транс». А водії не вийшли на лінію вчасно, ймовірно через те, що не хотіли натрапити на перевірку.

«Сьогодні працювали співробітники відділу безпеки дорожнього руху управління Нацполіції області. Згідно з їхніми функціональними обов’язками, вони мають перевіряти документацію та технічний стан транспортних засобів. Також є відповідне доручення департаменту Нацполіції від 26 червня 2019 року щодо посилення контролю за дотриманням правил дорожнього руху водіями маршрутних транспортних засобів і зменшення аварійності. Сьогодні затримали два транспортних засоби. Перший - за відсутність обов’язкового технічного контролю, інший - за технічні несправності – відсутність гайки кріплення на колесі. Після того, вже на підприємстві, було притягнуто до відповідальності особу, яка відповідає за технічний стан автомобілів. Ця людина повторно протягом року випускає на маршрут автомобілі з технічними несправностями. Це загрожує штрафом у розмірі 40 неоподаткованих мінімумів, тобто 680 гривень. З приводу того, що водії невчасно виїхали на маршрут, ситуація в іншому. Водії, ймовірно,просто не виходили на маршрут, побоюючись, що їх можуть зупинити», - коментує Роксолана Середюк, тимчасово виконуюча обов’язки інспектора відділу пресслужби Управління патрульної поліції області.

І додає, що перевірки проводитимуть і надалі у зв'язку з тим, що кількість дорожньо-транспортних пригод за участю маршрутних транспортних засобів в місті зросла.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Здам житло

  Так  Ні, дякую