ye-logo.v1.2
7 Грудня, 2019

Заробити на брендах - у Славуті оголосили конкурс на створення іміджу міста

Ангеліна Мовчан Суспільство 901
Конкурс триватиме до 20 листопада
Конкурс триватиме до 20 листопада. Фото: slavuta-mvk.gov.ua

Конкурс триватиме майже чотири місяці.

У Славуті оголосили відкритий конкурс на розробку бренду міста. У міській раді кажуть, хочуть щоб до розробки бренду долучилися усі бажаючі і створили продукт, який сприятиме створенню позитивного іміджу Славути в Україні та за кордоном.

"Плануємо, що створений бренд сприятиме промоції Славути, її культурного, економічного, наукового, соціального потенціалу та використовуватиметься під час публічних заходів, на різній сувенірній, поліграфічній продукції. Роботи свої можуть подавати усі громадяни України, незалежно від місця проживання, бо конкурс відкритий. Головне, щоб пропозиції відповідали вимогам конкурсу", - пояснюють у Славутській міській раді. 

Конкурс проводитиметься з 5 серпня по 20 листопада 2019 року включно у кілька етапів. Конкурсні роботи прийматимуть до 4 жовтня. Далі засідатме оргкомітет, який відбере конкурсні роботи для оприлюднення їх на різних інформаційних платформах для голосування. Голосування триватиме із 21 жовтня до 1 листопада, в результаті чого визначаться два переможці, за результатами набраних голосів і один - за поданням оргкомітету. А вже з 4 і до 20 листопада - фінал і визначення переможця. Всі деталі та умови - на сайті Славутської міської ради.

Варто зазначити, що переможець конкурсу отримає винагороду у розмірі 15 000 гривень. 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую