ye-logo.v1.2
10 Грудня, 2019

Хмельничани підтримали петицію про закриття міського зоокутка

Наталя ГАРМАТЮК Суспільство 2120
Влада має розглянути петицію про закриття зоокутка
Влада має розглянути петицію про закриття зоокутка. Фото: з архіву

За добу електронне звернення зібрало необхідну кількість підписів.

Хмельничанка Анастасія Гой пропонує закрити зоокуток, що в парку Чекмана. Про це йдеться у відповідній петиції, розміщеній на сайті «Єдиної системи місцевих петицій». Звернення зареєстрували 3 серпня, а вже наступного дня воно набрало понад 500 підписів.

«У місті Хмельницькому існує зоокуточок. Туди приходять люди зі своїми дітьми, адже хочуть показати їм доглянутих, здорових, щасливих, вільних тварин, до яких добре ставляться працівники закладу. Та, натомість, люди бачать зовсім інше: тварини в жахливому стані, хворі і кволі, лежать і тихенько чекають на порятунок або ж на свій кінець. Їжа цих тварин - гниле м'ясо, яке вже обсіли мухи!Клітки вже майже прогнили. У зоокуточку можна побачити птаха з відбитим оком, з якого йде кров, овечок, які лежать у тісних вольєрах майже нерухомо, черепах, які знаходяться в надто тісному басейні. Окремої уваги заслуговують ведмеді, клітки яких за розмірами трохи більші ніж самі тваринки», - йдеться у тексті петиції.

Авторка називає зоокуток «концтабором тварин» та пропонує негайно закрити його, а тварин перемістити у реабілітаційні центри, де їх вилікують і будуть за ними доглядати.

Оскільки звернення, набрало необхідну кількість голосів,- його незабаром направлять на розгляд міському голові, а далі, винесуть на обговорення виконавчого комітету міськради.

 

 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую