ye-logo.v1.2
15 Грудня, 2019

Американські військові знову відвідали аеродром у Старокостянтинові

Олександр НІКІТІН Суспільство 2001
Грегорі Джонс вже відвідував аеродром у Старокостянтинові, коли там у жовтні 2018 року проводили навчання
Грегорі Джонс вже відвідував аеродром у Старокостянтинові, коли там у жовтні 2018 року проводили навчання "Чисте небо". Фото: з архіву

Авіатори обговорили подальшу співпрацю.

Після того, як торік на військовому аеродромі в Старокостянтинові пройшли спільні міжнародні навчання «Чисте небо», американські військові знову відвідали летовище в Хмельницькій області.

За повідомленням інформаційного агентства Міністерства оброни України «АрміяInform», американська делегація на чолі з командувачем Військово-Повітряних Сил Національної гвардії штату Каліфорнія Грегорі Джонсом обговорила з командуванням бригади тактичної авіації імені Петра Франка питання поглиблення співпраці, подальші напрямки і формати військового співробітництва. Окремо зупинилися і на підсумках торішніх військових навчань «Чисте небо – 2018».

«Ми ретельно вивчаємо бойовий досвід України, передусім застосування авіації. Обговорили наші успішні спільні дії під час торішніх навчань. Саме їхній позитивний результат і є основою подальшої тісної співпраці», – слова генерала Грегорі Джонса наводять в «АрміїInform», .

Нагадаємо, у жовтні 2018 року в Старокостянтинові на військовому аеродромі пройшли спільні навчання повітряних сил України та країн-учасників НАТО «Чисте небо». Вони тривали 10 днів, а участь в навчаннях взяли сім сотень представників з 9 країн, серед яких Бельгія, Данія, Естонія, Нідерланди, Польща, Румунія, Великобританія, Сполучені Штати Америки та Україна. На жаль, під час навчань на території Вінницької області, неподалік селища Уланів Хмільницького району впав військовий винищувач Су-27УБ, внаслідок чого загинули двоє пілотів. Остаточної причини авіакатастрофи й досі не названо.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую