ye-logo.v1.2
22 Лютого, 2020

Наскільки хмельницькі школи готові до навчального року

Суспільство 1692
Цього року за програмою Нової української школи навчатимуться 1 та 2 класи
Цього року за програмою Нової української школи навчатимуться 1 та 2 класи. Фото: pedpresa.ua

В закладах освіти міста працює моніторингова група.

У Хмельницькому триває підготовка навчальних закладів до нового навчального року. Цього року за програмою Нової української школи навчатимуться 1 та 2 класи. Аби забезпечити відповідну підготовку хмельницьких навчальних закладів за програмою НУШ з держбюджету виділили 4 мільйони 877 тисяч гривень та з міського бюджету 4 мільйони 153 тисячі. За оцінкою Департаменту освіти та науки Хмельницької міської ради, на сьогодні школи міста на 90 відсотків готові зустріти школярів.

«Поки що закуповуємо дидактичні матеріали тільки для перших класів. Частину будемо докуповувати ще у вересні. Також триває закупівля комп’ютерного обладнання відповідного мультимедійного контенту. На сьогодні вже придбано 35 відсотків від потрібної кількості. Комплектами "Лего" дітей будемо забезпечувати у жовтні. Окрім цього, для Нової української школи придбали парти та стільці. Їх вже 97 відсотків доставлено в школи, цього тижня мають довезти останні меблі. Також отримали вже 35 тисяч підручників. Поки що прийшли підручники для 2, 6 та 11 класів», - коментує виконувачка обов’язків директора Департаменту освіти та науки Хмельницької міськради Світлана Губай.

І додає, що з початку тижня в закладах освіти міста працює моніторингова група. Вона перевіряє готовність шкіл до початку навчального року. А це не лише перевірка устаткування та меблів, а й класів, харчоблоків та санвузлів. Якщо є недоліки - комісія дає рекомендації, що потрібно встигнути зробити до 2 вересня.

Читайте також: Заборона використання мобільних у хмельницьких школах: порушення прав чи необхідність

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую