ye-logo.v1.2

У хмельницькому парку покажуть кіно просто неба

Суспільство 2688
У Молодіжному парку покажуть кіно
У Молодіжному парку покажуть кіно. Фото: ілюстративне з архіву редакції

Також хмельничани мають можливість взяти участь у брейн-рингу.

У Хмельницькому в п’ятницю, 16 серпня, відбудеться ековечір. У рамках події запланували кілька заходів – брейн-ринг і перегляд фільму просто неба. Як розповіла кураторка програми «Активуй енергію» Світлана Каритун, глядачам транслюватимуть фільм «Гірська жінка на війні», але перед тим відбудуться мотиваційниі «EcoTalks».

«Практика брейн-рингу є доволі популярна в Україні. Це щось схоже на формат «Що? Де? Коли?» Учасникам будуть задаватися питання, але без варіантів відповіді. Тематика питань буде екологічного спрямування. Звучатимуть питання про зміну клімату, сортування відходів та інші, - зазначила організаторка події. - Учасниками брейн-рингу будуть команди працівників громадських ініціатив, організацій, університетів або окремо сформована група. Наразі ще збираємо людей. Має бути мінімум чотири учасники у команді. Переможці отримають Літній кубок та подарунки».

Охочі хмельничани теж можуть долучитися до гри, створивши свою команду. Але як зазначають організатори, необхідно попередньо повідомити про участь.

Читайте також: на міському пляжі у Хмельницькому відбулася «мокра» вечірка.

Після того, як завершиться екологічний брейн-ринг, хмельничанам покажуть кіно просто неба «Гірська жінка на війні». У фільмі розповідається про Хатлу. Жінка є диригенткою хору, їй за п'ятдесят, однак за лаштунками тихої рутини вона веде таємне життя пристрасної захисниці екології. Коли Хатла планує свою найбільшу та найсміливішу операцію, вона отримує неочікуваного листа, який змінює все. Її заявку на усиновлення дитини нарешті схвалено, і на неї чекає маленька дівчинка з України. Оскільки Хатла готується покинути роль диверсантки та захисниці нагір'я, щоб втілити мрію про материнство, вона вирішує здійснити ще одну фінальну атаку, щоб завдати руйнівного удару алюмінієвій промисловості.

Ековечір відбудеться цієї п’ятниці, 16 серпня, у Молодіжному парку. Брейн-ринг розпочнеться о 19:30, кіноперегляд о 21:00. Зі собою рекомендують взяти пледи чи каремати та засоби від комарів.

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую