ye-logo.v1.2

Пляж у піні: у Хмельницькому відбулася «мокра» вечірка (ФОТО)

Суспільство 5422
Вечірку організували до Дня молоді
Вечірку організували до Дня молоді. Фото: автора

Дискотеку влаштували на березі Південного Бугу.

Вчора, 10 серпня, у Хмельницькому напередодні Міжнародного дня молоді влаштували вечірку на міському пляжі. Дискотека пройшла у кілька блоків. Спочатку рятувальники обливали водою натовп з пожежного рукава, потім – фарби холі, а завершилося дійство справжньою пінною вечіркою.

«Вхід був вільний та необмежений по віку. На вечірці був абсолютно різний контингент – маленькі дітлахи, старші люди. Це були представники різних професій. Таку різнорідність публіки було надто помітно, але в підсумку не було дисбалансу. У плані безпеки все пройшло нормально», - розповіла голова Молодіжної громадської ради Анастасія Козак.

На сцені працювали два діджеї, танцювали протягом всього вечора піджейки. «Запросили на вечірку пожежну машину, бо на «My фесті» це вдало зайшло публіці. У нас багато питали, чи буде щось подібне повторюватися. Тому ми вирішили скомпонувати такі розваги. Ми почали з суто дискотеки. Перший блок – «мокрі війни». Але молодь не просто поливали, це був супровід вечірки. Вся увага була зосереджена на музиці та сцені, а вода просто доповнювала атмосферу», - додає Анастасія.

Пожежники протягом майже двох годин поливали натовп із кронштейну. Вилили майже три з половиною тони води. Ще 500 літрів знадобилося на пінну вечірку.

У Хмельницькому відбулася «мокра» вечірка
На дискотеку приходили сім'ями
Вчора на міському пляжі було "гаряче"
Чимало хмельничан долучилося до "мокрих" танців, інші - спостерігали поруч

Після «мокрих війн» почався блок із фарбами холі. «Фарб було не багато, ми їх кинули у натовп і люди що хотіли, те з ними робили. Ще кілограм фарб ми розіграли. Щоб усім було комфортно, ми щоразу оголошували, який зараз буде блок. Тому охочі завжди мали змогу вчасно підходити чи навпаки – відходити», - зауважили організатори.

Завершилася дискотека пінною вечіркою, яка тривала близько сорока хвилин. Територію навколо вечірки охороняли та контролювали нацгвардійці та патрульні.

«Загалом казусів не було, але дітлахів дорослі трохи губили. Тоді ми їх просто виводили на сцену, найдовше три хвилини шукали родичів. Але все ж батьки мали б бути уважнішими, - говорить голова Молодіжної громадської ради. - Наступного літа хочемо щось подібне організовувати. Адже, як бачимо, заходи такого формату гарно «заходять» хмельницькій молоді».

Піну лили протягом сорока хвилин
Молодь такий формат дискотеки оцінила
Організатори планують наступного літа проводити подібні заходи
За дійством спостерігали правоохоронці
Після 22-ої години дискотеку завершили

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Інформація з інших ресурсів

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую