ye-logo.v1.2
15 Серпня, 2020

У Кам’янці-Подільському вчитимуть розрізняти фейки і знімати анімацію

Суспільство 1240
Перша лекція у Кам'янці-Подільському запланована на 29 серпня
Перша лекція у Кам'янці-Подільському запланована на 29 серпня. Фото: animamedia1435

Проєкт «АнімаМедіа» реалізовуватимуть у Хмельницькій та Тернопільській областях.

Наприкінці цього місяця у Кам’янці-Подільському стартує Школа медіаграмотності та анімації «АнімаМедіа». Його головна мета — навчити людей правильно споживати інформацію та зробити їх політично освіченими.

За словами координаторки Школи медіаграмотності Оксани Почапської, ідея «АнімаМедії» виникла як продовження аналогічного проєкту, який у Чорткові Тернопільської області організовувала співавторка цієї освітньої ініціативи Тетяна Яснічук. Вони спільно виграли грант Українського культурного фонду на реалізацію «АнімаМедії» в обох областях у масштабнішому форматі.

«Питання медіаграмотності українців нині надзвичайно актуальне. Люди не завжди вміють критично ставитися до інформації, яку вони споживають з екранів телевізорів, сторінок газет і соціальних мереж. Тому вони стають мішенню для фейків та недобросовісних політиків, — розповідає Оксана Почапська. — Наша цільова аудиторія 16+. Хочемо дати корисну інформацію молоді та старшому поколінню. Зокрема, орієнтуємося на громадських активістів. Їх у Кам’янці-Подільському багато, але вони дещо інертні».

Проєкт триватиме з 29 серпня до 2 жовтня. Впродовж цього часу в Кам’янці-Подільському та Чорткові відомі українські медіаексперти, політологи та журналісти прочитають по десять лекцій. Серед них будуть співзасновниця проєкту «StopFake», який одним з перших почав розвінчувати російські брехливі новини про Україну, Ольга Юркова, політичний аналітик і засновник «FakesKiller» Дмитро Потєхін, журналіст і керівник фактчек-проєкту «Без брехні» Олександр Гороховський, президент і проєкт-менеджер у компанії «JCI Youth» та мультиплікатор в «Євродеск Україна» Віктор
Коваленко та інші.

«У підсумку ми проведемо заняття, під час якого з відвідувачами Школа медіаграмотності відзнімемо анімаційний і документальний фільми. Це має закріпити отримані під час лекцій знання», — зазначила Оксана Почапська.

Перша лекція у Кам’янці-Подільському запланована на 29 серпня. Її прочитає Оксана Почапська, яка є не лише координаторкою проєкту, а й кандидаткою наук із соціальних комунікацій, доценткою кафедри журналістики Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка та докторанткою кафедри теорії і практики
журналістики Львівського національного університету імені Івана Франка.

Детальніше дізнатися про графік майбутніх лекцій можна на сторінці Школи медіаграмотності та анімації «АнімаМедіа» у Facebook.

Читайте також: У Кам’янці-Подільському туристів приваблюватимуть доповненою реальністю

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Відпочивай і подорожуй

  Так  Ні, дякую