ye-logo.v1.2
20 Лютого, 2020

Хмельницька молодь влаштувала патріотичний забіг із фарбами холі (ФОТО)

Суспільство 1610
Загальноміська акція «Кольоровий пробіг Свободи» відбулася цієї п'ятниці
Загальноміська акція «Кольоровий пробіг Свободи» відбулася цієї п'ятниці. Фото: автора

Кольоровий флешмоб провели у центрі міста.

Сьогодні, 23 серпня, у День Державного прапора України у Хмельницькому молодь організувала акцію «Кольоровий пробіг Свободи». Кілька десятків юнаків і дівчат, обсипаючись фарбами холі та «озброївшись» кольоровими димовими шашками, пробігли центральними вулицями міста.

Як розповів директор «Молодіжного центру» Владислав Гребенюк, таким чином учасники події вирішили відзначити з містянами День Прапора.

«Під час цього пробігу молодь має можливість патріотично розфарбувати місто фарбами холі та кольоровим димом. Є можливість поділитися з містянами своїм настроєм, - зазначив активіст. – Спочатку був задум обсипатися фарбами під час самого пробігу. Але потім ми вирішили, що не всім жителям міста це сподобається».

Стартувала акція на майданчику перед кінотеатром Шевченка. Учасники пробігу, утворивши прямокутник, одночасно підкинули вгору синю та жовту фарби. Після цього з прапорами в руках та вигукуючи патріотичні гасла, усі вирушили через вулиці Проскурівську та Соборну в бік майдану Незалежності. Уже на центральній площі молодь заспівала гімн України. А продовжилося дійство знову розпилюванням різнокольорових фарб і яскравого диму.

Нагадаємо, у Хмельницькому сьогодні відзначають День прапора, а вже завтра хмельничани разом з усією Україною святкуватимуть День Незалежності.

Учасники забігу одяглися у патріотичне вбрання.
Усім роздали синю та жовту фарби.
На рахунок "три" фарбу підкинули угору.
Було яскраво.
Випадкові хмельничани зупинялися, щоб подивитися на флешмоб.
Продовжли акцію з прапорами у руках.
Молодь пройшла Проскурівською.
На майдані Незалежності заспівали гуртом гімн України.
А потім знову набрали повні жмені фарб...
... які підкинули в повітря.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую