ye-logo.v1.2
11 Липня, 2020

У Хмельницькому працювала «Фабрика освітніх ідей»

Суспільство 1618
Усі локації були розташовані у сквері імені Тараса Шевченка
Усі локації були розташовані у сквері імені Тараса Шевченка. Фото: Ірини Колесник

Школярів заряджали натхненням перед початком навчального року.

Сьогодні, 29 серпня, у Хмельницькому сквер імені Тараса Шевченка перетворився на велику «Фабрику освітніх ідей».

Місцеві школярі, студенти, вчителі та викладачі демонстрували містянам можливості науки. Одні експериментували з хімічними рідинами та випробовували електромагнітне поле, інші вирізали аплікації та малювали на мольбертах. До всього цього запрошували і хмельничан.

«За декілька днів до початку нового навчального року ми втретє у нашому місті проводимо «Фабрику освітніх ідей». Цим заходом ми заряджаємо натхненням дітей та учителів на новий навчальний рік», - розповідає виконувач обов’язків директора Департаменту освіти та науки Хмельницької міської ради Світлана Губай.

На заході було цікаво й майбутнім школярам. Фото: Ірини Колесник

Презентували свої цікавинки близько десятка шкіл обласного центру та кілька громадських організацій, які працюють із дітьми. Усі локації були спрямовані на розбиток творчих здібностей. Неабияку цікавість в дітей викликали й працівники патрульної поліції, які приєдналися до заходу. Правоохоронці давали дітлахам приміряти бронижелети та каски.

На "Фабрику освітніх ідей" завітали патрульні, які охоче давали приміряти городянам свої фуражки. Фото: Людмили Чернилевської

А на майданчинку біля кінотеатру Шевченка відбулася справжній футбольний батл за участю вихованців футбольних секцій міста. Змагання юних футболістів зібрало чимало глядачів, які вболівали та підтримували спортсменів.

Юні спорстмени зіграли футбольний матч. Фото: Людмили Чернилевської

Нагадаємо, що уже за кілька днів, 2 вересня, хмельницькі школярі сядуть за парти. Освітяни підготували розклад святкових лінійок по навчальних закладах.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Потрібні послуги

  Так  Ні, дякую