ye-logo.v1.2

У Хмельницькому чотири сотні прикордонників присягнули на вірність держави (ФОТО)

Суспільство 5373
Студенти-першокурсники склали присягу
Студенти-першокурсники склали присягу. Фото: автора

Загалом вступило до академії 401 особа.

Сьогодні, 7 вересня, у Національній академії Державної прикордонної служби імені Богдана Хмельницького курсанти-першокурсники склали присягу.

Із зброєю в руках, у формі та вже із курсантськими погонами, у вірності українському народові заприсягнулись 401 майбутній прикордонник. Серед них 334 хлопців та 67 дівчат.

Розпочався захід з виконання Державного Гімну України. З вітальним словом до всіх присутніх звернувся виконуючий обов’язки Директора департаменту персоналу Адміністрації Державної прикордонної служби України генерал-майор Сергій Сердюк.

Стримуючи хвилювання, строковики давали клятву на вірність народу України та державі.
Курсантська родина Національної академії поповнилася на 401 особу, з них 67 дівчат.
23 першокурсники є кандидатами та майстрами спорту з різних видів спорту.
Серед першокурсників є представники 24 областей України.

«Вибір професії прикордонника у час, коли наша країна протистоїть збройній агресії – це вчинок, гідний справжніх патріотів», – зазначив він.

Сергій Сердюк звернувся до командирів та викладачів: «Батьки вам довірили найдорожче – своїх дітей! Навчайте та виховуйте їх так, щоб батьки вам казали тільки слова вдячності. Бережіть їх, це наше майбутнє, це майбутня гордість і слава прикордонного відомства України!»

Із зброєю в руках, у формі та вже із курсантськими погонами, у вірності українському народові заприсягнулись 401 майбутній прикордонник.
Наприкінці урочистої частини, вже традиційно, священнослужителі освятили військовослужбовців та благословили їх на військову справу.
Завершився ритуал прийняття Військової присяги урочистим маршем молодого поповнення Держприкордонслужби України.
Майбутніх прикордонників вітали рідні та друзі.
Майбутніх прикордонників вітали рідні та друзі.

В урочистому строю молоде поповнення Держприкордонслужби уважно слухали щирі настанови та побажання гостей. Настала хвилююча мить, яка залишиться у серцях кожного першокурсника – проголошення священних слів Військової присяги.

Наприкінці урочистої частини, вже традиційно, священнослужителі освятили військовослужбовців та благословили їх на військову справу. Завершився ритуал прийняття Військової присяги урочистим маршем молодого поповнення Держприкордонслужби України.

Читайте також:  У Хмельницькій прикордонній академії відбулася урочиста посвята у студенти

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую