ye-logo.v1.2

У Хмельницькій прикордонній академії відбулася урочиста посвята у студенти

Суспільство 2604
Майже 100 осіб поповнили дружню студентську родину вишу
Майже 100 осіб поповнили дружню студентську родину вишу. Фото: Національною академією Державної прикордонної служби України

На заході студентам презентували нову програму «подвійного диплома».

Сьогодні, 31 серпня, в Національній академії Державної прикордонної служби України, відбулось вже традиційне свято — посвята у студенти. Майже 100 осіб поповнили дружню студентську родину вишу.

Привітати першокурсників прийшли батьки та рідні, керівництво академії та іноземні гості. Ректор Національної академії Державної прикордонної служби імені Богдана Хмельницького, генерал-майор Олег Шинкарук привітав всіх з початком нового навчального року та звернувся до першокурсників:

«Вам поталанило стати студентами елітного закладу вищої освіти — Національної академії Державної прикордонної служби імені Богдана Хмельницького, історія якої становить вже понад чверть століття. Академія визнана не тільки в Україні, а і далеко за її межами, зокрема в країнах Євросоюзу» та побажав студентам успіхів у навчанні, здоров'я, творчої наснаги та здійснення мрій», - сказав ректор.

На заході були вручені студентські квитки.

На захід завітала делегація з Польщі: ректор Вищої школи міжнародних стосунків та суспільної комунікації Міхаль Голось та асистент ректора Едіта Контек.

На заході студентам презентували нову програму «подвійного диплома», яка надасть можливість студентам Національної академії одночасно отримати два дипломи, один з яких європейського зразка. Також, серед переваг такої програми знайомство з культурою та людьми з іншої країни, безкоштовне вивчення іноземної мови, підвищення рівня конкурентоспроможності при працевлаштуванні.

Привітати першокурсників прийшли батьки та рідні, керівництво академії та іноземні гості.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую