ye-logo.v1.2

Десятки багатоквартирних будинків Шепетівки залишили без опалення

Суспільство 3323
Містяни та влада звернулись до правоохоронців, за фактом відкрите кримінальне провадження
Містяни та влада звернулись до правоохоронців, за фактом відкрите кримінальне провадження. Фото: bukpravda.cv.ua

За словами міського голови, це може призвести до надзвичайної ситуації.

Шепетівчани звертаються до міської ради зі скаргами на товариство з обмеженою відповідальністю «Шепетівка Енергоінвест» через те, що воно відключає їх від системи централізованого опалення. Про це кореспондентам сайту «Є» повідомив Шепетівський міський голова Михайло Полодюк.

За його словами, ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» паралельно з тим, що не може розпочати опалювальний сезон і за рішенням суду має передати майно в комунальну власність, почало безсистемно відключати житлові будинки від системи централізованого опалення. На сьогодні таких будинків 58, а це - майже 460 квартир та близько тисячі шепетівчан. Така ситуація, за словами міського голови може призвести до надзвичайної ситуації у місті. Адже для того аби відключені будинки знову приєднати до системи теплопостачання міста потрібен час і чималий ресурс. 

«В будинках відрізають крани, місцями труби. Навіть якщо буде газ, для того, аби під'єднати ці будинки до системи централізованого опалення, потрібно понад місяць інтенсивної роботи. «Енергоінвест» пояснює, що ці будинки йому економічно невигідні і він не буде їх обслуговувати. Тепер в нас ледве не в кожному дворі "бої" місцевого значення. Для того, аби від’єднати будинок, працівникам потрібно від 20 до 30 хвилин. Якщо люди встигають побачити, що бригада під’їхала, то блокують і не дають провести робіт», - коментує Михайло Полодюк.

Містяни та влада звернулись до правоохоронців, за фактом відкрите кримінальне провадження за статтею 270-1 частина 1 (умисне знищення або пошкодження об'єктів житлово-комунального господарства, якщо це призвело або могло призвести до неможливості експлуатації, порушення нормального функціонування таких об'єктів, що спричинило небезпеку для життя чи здоров'я людей або майнову шкоду у великому розмірі). Та поки слідство триває час теж збігає. Міський голова каже, що на ситуацію можна буде вплинути лише після того, як теплові мережі будуть повернуті у комунальну власність.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую