ye-logo.v1.2

Що буде з опалювальним сезоном у Шепетівці

Суспільство 3688
Борги разом з майновим комплексом також переходять громаді
Борги разом з майновим комплексом також переходять громаді. Фото: 1news.com.ua

У місті готуються до можливих ускладнень.

Вчора, 10 вересня, Північно-західний апеляційний господарський суд зобов’язав товариство з обмеженою відповідальністю «Шепетівка Енергоінвест» повернути майно у комунальну власність міста. Та попри це, за словами міського голови Шепетівки Михайла Полодюка, сказати яким чином і коли розпочнеться опалювальний сезон у Шепетівці цього року, поки що важко.

«Сьогодні мав телефонну розмову з керівником ТОВ "Шепетівка Енергоінвест", оскільки вони не з’явилися на судове засідання. Довели до відома керівництва рішення суду, запропонували підвезти йому завірену копію рішення суду, та він відмовився. І сказав, що будемо діяти по процедурі і добровільно підприємство нічого передавати не буде», - коментує Михайло Полодюк.

Повний текст судового рішення протягом пяти робочих днів буде надісланий до Шепетівської міської ради. Далі протягом 10 днів суддя Господарського суду Хмельницької області має видати судовий наказ на виконання рішення апеляційного господарського суду. Після цього до роботи приступають судові виконавці. Вони мають прийняти у підприємства все майно, переписати його і передати у власність територіальній громаді.

«Далі ми маємо прийняти майно, оформити працівників і якщо ніяких перешкод від ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» не буде то ми встигнемо розпочати опалювальний сезон. Ми налаштовуємось на такий розвиток подій, вже готовий пакет документів, керівники знають кому що робити», - каже міський голова.

Проте маючи досвід попередніх років і кількох судових процесів з підприємством, у Шепетівці готуються і до можливих ускладнень.

По-перше, починаючи з 2016 року ТОВ нарощувало мільйонні борги перед НАК «Нафтогаз України». Зараз вони складають близько 48 мільйонів гривень. Ці борги разом з майновим комплексом також переходять громаді.
«Оскільки борги ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» будуть передані громаді ми не можемо обійтись без допомоги державних органів влади, бо у громади стільки коштів немає. Міська рада підготувала потрібні документи і збираємось вирішувати ситуацію на рівні Києва», - каже Михайло Полодюк.

По-друге, ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» може подати касацію. Це означає що процес передачі майна, а з ним і початок опалювального сезону відтермінується.

«Підприємство може подати касацію, аби скасувати рішення попередніх двох судів і апеляційної інстанції, аби дотягнути до опалювального сезону. Мені відомо, що зараз підприємство готує документи на підписання договорів з НАК Нафтогаз Україна, розраховуючи на можливі зміни перед опалювальним сезоном», - коментує міський голова.

І підсумовуючи каже, що лише у випадку, якщо все відбуватиметься по процедурі виконавчої служби, при підтримці держави, є шанс зайти в опалювальний період вчасно. 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую