ye-logo.v1.2
18 Лютого, 2020

Понад 30 мобільних виявили під час перевірки у хмельницькому СІЗО

Суспільство 666
Мобільні телефони, зарядки та гральні карти вияивли під час обшуку
Мобільні телефони, зарядки та гральні карти вияивли під час обшуку. Фото: із фейсбук-сторінки ДУ "Хмельницький слідчий ізолятор"

В установі розпочали службове розслідування.

Учора, 25 вересня, в державній установі «Хмельницький слідчий ізолятор» провели плановий обшук осіб, які утримуються в СІЗО. Як повідомляють на сторінці установи у фейсбуці, також перевіряли камери та інші приміщення слідчого ізолятору.

«В результаті проведених заходів виявили та вилучили 32 мобільних телефони, 12 навушників до мобільних телефонів, 5 сім-карт мобільних операторів, 13 колод гральних карт, 26 зарядних пристроїв до мобільних телефонів. Окрім того, близько 400 грамів дріжджів та 13 згортків із невідомою речовиною рослинного походження зеленого кольору», - йдеться повідомленні.

Адміністрація слідчого ізолятора викликала працівників поліції. Невідомі речовини рослинного походження зеленого кольору вилучили слідчі, щоб провести експертизу. Наразі в установі розпочато службове розслідування за фактами виявлених та вилучених під час обшуку заборонених предметів і речовин, по закінченню якого винних осіб мають притягнуті до передбаченої чинним законодавством України відповідальності.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую