ye-logo.v1.2
3 Червня, 2020

Рейтинг комфортних міст України: чи є у лідерах Хмельницький

Суспільство 2260
Цього року рейтинг будували на розповідях та відгуках мешканців і уродженців міст
Цього року рейтинг будували на розповідях та відгуках мешканців і уродженців міст. Фото: Артема Баландіна

У рейтингу брало участь 22 міста.

Рівень заробітної плати, криміногенна обстановка, розвиток інфраструктури, демографічні показники та екологія – журнал «Фокус» представив рейтинг найкомфортніших для життя українських міст. У цьому рейтингу брали участь столиця і обласні центри, за винятком окупованих Донецька, Луганська, а також Севастополя і столиці Автономної Республіки Крим - Сімферополя. Кожне з 22 міст могло максимально набрати 100 балів.

Отож, у цьому рейтингу наш Хмельницький опинився на другому місці після столиці України Києва, набравши 48,6 бала. Як зазначається, при підготовці традиційного рейтингу комфортності українських міст «Фокус» цього року запропонував розповісти про них їхнім мешканцям і уродженцям, які, навіть виїхавши до столиці, продовжують пильно стежити за життям малої батьківщини.

У рейтингу «Фокусу» Хмельницький позиціонується з містом, що активно будується.

«У багатьох Хмельницький асоціюється з місцевим ринком, котрий займає площу в десятки гектарів. Втім, за останні декілька років місто розвивається не тільки в сфері торгівлі. Тут будують дороги, організовують заходи, що приваблюють туристів. Нехай вони не завжди дотягують до бажаного рівня, зате їх проводять регулярно», - пише видання.

Також зазначається, що в Хмельницькому розвивають спортивну інфраструктуру і підтримують професійних спортсменів. Ще один напрямок розвитку - будівництво нових навчальних закладів. Щоправда, зазначає «Фокус», проблема переповнених класів в школах і груп в дитячих садах все ще актуальна для міста.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую