ye-logo.v1.2
10 Серпня, 2020

У Хмельницькому розглянули петицію про встановлення сортувальних контейнерів

Суспільство 1623
Наразі у місті встановлено 170 контейнерів для збору ПЕТ пляшок і 30 для скла
Наразі у місті встановлено 170 контейнерів для збору ПЕТ пляшок і 30 для скла. Фото: з архіву

Звернення набрало необхідну кількість підписів.

Виконавчий комітет Хмельницької міської ради розглянув петицію хмельничанки Крістіни Струк, яка зібрала більше п’яти сотень підписів. У зверненні йдеться: «У зв’язку з бажанням громадян свідомо сортувати сміття для подальшої переробки, необхідно встановлення сортувальних (розподільчих) контейнерів для сміття, для початку, по контейнеру на вулицю, надалі, по баку на двір, а також створення спеціальної служби, яка займалась би вивезенням даних відходів і їх переробкою з метою збереження навколишнього середовища».

Петицію виконком підтримав, однак має зауваження до тексту. «Ми ідею підтримуємо. Механізм реалізації запропонований автором – ні. Встановлення контейнерів для роздільного збору сміття в рамках Програми «Розумне довкілля» буде, а от створювати спеціальну службу для вивезення та переробки непотребу у місті не будуть. Це справа неприбуткова», - зауважує начальник управління житлово-комунального господарства Хмельницької міської ради Василь Новачок.

Комунальник каже, що контейнери для збору ПЕТ-пляшки у Хмельницькому встановлюватимуть й надалі будуть. Але в кожному дворі такі навряд чи з’являться.

«Ставитимуть їх на діючих сміттєвих майданчиках. В кожному дворі їх не буде, адже до цих контейнерів люди проноситимуть і побутове сміття і з часом у кожному дворі буде створене сміттєзвалище», - каже Василь Пилипович. 

Наразі у місті встановлено 170 контейнерів для збору ПЕТ пляшок і 30 для скла.

Читайте також: У Хмельницькому продовжують встановлювати підземні сміттєві контейнери

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Відпочивай і подорожуй

  Так  Ні, дякую