ye-logo.v1.2
25 Травня, 2020

«У цікавих стосунках!»: Леся Нікітюк прокоментувала своє особисте життя

Суспільство 3125
Леся Нікітюк з Дня міста Хмельницького у Париж на показ Андре Тана
Леся Нікітюк з Дня міста Хмельницького у Париж на показ Андре Тана. Фото: інстаграм lesia_nikituk

Телеведуча ділилась секретами із Катериною Осадчою.

Хмельничанка і відома телеведуча Леся Нікітюк в інтерв’ю Катерині Осадчій прокоментувала питання про своє особисте життя. Про це йдеться у сюжеті програми «Світське життя», відзнятому нещодавно у Парижі на показі українського дизайнера Андре Тана. Окрім того, артистка розповіла про перше знайомство зі столицею Франції.

«На нашому ринку у Хмельницькому набагато раніше продавалися сувеніри у вигляді Ейфелевої вежі, ніж у Парижі. Тому ми з Хмельницького давно знаємо Париж! Кілька років тому ми знімали у Парижі пілот однієї з телевізійних програм. Я ходила з чоловіками з різних країн на побачення: у мене було 5 різних чоловіків – від студента до графа. Власне, у Парижі ми були у маєтку цього графа. Я пам’ятаю, як ми приїжджали у його графство – там собаки бігають, корови мукають і виходить графиня, яка тре мокру голову рушником. Я собі трошки по-іншому уявляла графиню…», - зазначила Леся Нікітюк.

За її словами, останніх три місяці вона працювала і за цей час разом із командою відзняла чотири шоу. Після декількох днів відпочинку поїхала до Парижа на показ Андре Тана.

«Я так змучилася, що перші три дні лежала вдома, після того я поїхала до Хмельницького, забрала пса, а там якраз День міста! Тоді ж мені зателефонував Андре зі словами: «Ти взагалі маєш совість?! Скільки років я вже запрошую тебе на ці покази?! Катя Осадча приїжджає, Оля Полякова приїжджає, а ти мала б совість!», я кажу: «Я маю совість, тому приїду!», - додала телеведуча.

Разом з тим Лесі Нікітюк розповіла Осадчій і деякі подробиці осбистого життя. За її словами, вона зараз «в активному пошуку, але скажімо так – у цікавих стосунках!». На питання ведучої чи часом він не француз, Нікітюк відповіла: «Ні! Перлина України!».

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Віддалена робота

  Так  Ні, дякую