ye-logo.v1.2
31 Травня, 2020

На правах реклами Як вибрати годинник під діловий костюм

Суспільство 651
Годинник як необхідний аксесуар, має підкреслювати індивідуальність і характер свого власника
Годинник як необхідний аксесуар, має підкреслювати індивідуальність і характер свого власника. Фото: www.watchtime.com

Годинники в нашому повсякденному житті є необхідним аксесуаром, який з радістю носять і чоловіки, і жінки.

Сучасна годинникова промисловість пропонує нам чоловічі та жіночі моделі, різні за функціоналом, дизайном і вартістю. По годинниках ми щодня звіряємо час, вони є важливим та корисним аксесуаром.

У житті ділової людини вони є невід'ємним предметом гардеробу, без якого він вже не може обійтися. Потрібно бути стильним, сучасною, успішною і впевненою у собі людиною. Вони, як необхідний аксесуар, повинні підкреслювати індивідуальність і характер свого власника, відповідати його статусу.

Так як же вибрати класичні годинник під костюм діловій людині?

Необхідно розуміти, що переважно свій час людина проводить в діловому одязі і вибір класичного годинника для костюма також повинен відповідати її дрес-коду.

Сучасна годинникова промисловість пропонує різні рішення по дизайну та функціоналу, тому тут обов'язково потрібно зробити правильний вибір.

1. Перш за все, потрібно виходити з можливостей свого бюджету і вибирати бренд і модель, що відповідають вашому бізнес-статусу. Необхідно розуміти, що дешева репліка явно не додасть вам спроможності та статусу, для розумної людини складеться невтішна думка про вас, вона відразу розгледить підробку. Тому обов'язково потрібно зупинити вибір на купівлі оригіналу з сертифікатом якості у надійного продавця.

2. Також потрібно орієнтуватися на розмір вашого зап'ястя і вибирати класичний годинник з анатомічно прийнятним діаметром циферблата. Годинники для костюма повинні максимально зручно сидіти на вашому зап'ясті, не утрудняти ваших рухів, не чіплятися за манжет вашої сорочки або рукав піджака. Сучасні чоловічі класичні годинники, як правило, виконані в традиційному, лаконічному стилі, товщина корпусу у класики невелика, класика повинна бути максимально зручна.

3. Колір циферблату. Тут також важливо дотримати певні правила. Сірий, графітовий, колір мокрого асфальту ... .У тренді всі 50 відтінків сірого. Особливо ефектно виглядає поєднання грифельного циферблата та індексів кольору рожевого золота. Традиційно, циферблати класичних годинників під костюм виконані в чорному, коричневому або синьому кольорі. Необхідно звернути увагу на ремінь або браслет, вони повинні поєднуватися з корпусом годинника,
доповнювати образ.

4. Необхідно пам'ятати, що сучасні класичні годинники під костюм, крім функції відображення часу і дати, мають безліч інших корисних функцій, життєво необхідних діловій людині. Наприклад, це функція відображення часу по іншому часовому поясу, що буде дуже корисно людям, чия робота часто пов'язана з відрядженнями і перельотами, функція хронографа або відображення дня тижня.

Годинник повинен володіти своєю індивідуальністю, підкреслювати стиль і характер власника, стати надійним інструментом для вимірювання часу й незамінним аксесуаром для успішної ділової людини.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Віддалена робота

  Так  Ні, дякую