ye-logo.v1.2
19 Листопада, 2019

У Кам'янці відкрили новий скейт-майданчик

Наталя ГАРМАТЮК Суспільство 844
Скейт майданчик уже відкритий для екстрималів
Скейт майданчик уже відкритий для екстрималів. Фото: із фейсбук-сторінки Михайла Сімашкевича

В місті - це єдина спеціально облаштована територія для катання екстремалів.

Сьогодні, 18 жовтня, у Кам'янці-Подільському відрили скейт-майданчик. Як пише на сторінці у Фейсбуці міський голова Михайло Сімашкевич, у місті з'явився ще один майданчик, де цінителі справжнього екстриму та драйву — вемеломани і скейтери — проводитимуть свій вільний час, розвиваючись в улюбленому виді спорту.

Облаштування території стало можливим завдяки участі мешканців міста у конкурсі громадського бюджетування. Проєкт набрав найбільшу кількість голосів, що засвідчило бажання мешканців міста мати таку спортивну споруду.

«Сьогоднішній день для нашої спортивної молоді, напевно, один із найочікуваніших. Під час відкриття скейт-парку ми на власні очі побачили ентузіазм, відчули адреналін молоді, оцінили неймовірні трюки. Тому хочу лише подякувати за втілення цього проєкту ініціативній молоді міста, яка взяла участь у програмі Громадський бюджет. А також нашим партнерам-підприємцям, які для цієї справи надали значну спонсорську допомогу», - пише Михайло Сімашкевич.

Нагадаємо, місто виділило на будівництво близько 500 тисяч гривень. Ще 400 тисяч гривень надійшло від одного із підприємств Кам'янця. 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую