ye-logo.v1.2
20 Жовтня, 2020

Цієї осені на Хмельниччині посадили 50 гектарів лісу

Суспільство 1093
Лісівники висаджують дерева
Лісівники висаджують дерева. Фото: kmlis.gov.ua

Активно ведеться посадка хвойних порід.

Лісівники Хмельниччини проводять осінню посадку лісу. Як повідомляють у прес-службі обласного управління лісового та мисливського господарства, цього сезону вже посаджено майже 50 гектарів лісу. А з початку року заліснено понад 755 гектарів площ.

«Підприємства Хмельницького управління лісового та мисливського господарства активно включилися в процес омолодження лісу. Тим паче, що восени в лісівників є більше часу для виконання усіх процесів, ніж навесні. Особливо активно зараз у колективах, де ведеться посадка хвойних порід. Це, зокрема, підприємства північного регіону. В Шепетівському, Славутському, Ізяславському лісгоспах за інтенсивними технологіями вирощують перспективні породи – модрину, сосну, дугласію та інші, де заліснення здійснюють посадковим матеріалом із закритою кореневою системою», - йдеться у повідомлені.

Лісівники додають, що посаджені таким методом сіянці мають значний запас поживних речовин, вологи, набирають повну силу росту з перших днів та мають хорошу здатність витримати весняні заморозки й сонячні опіки.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую