ye-logo.v1.2
25 Лютого, 2020

Які імена давали хмельничани своїм дітям у листопаді

Суспільство 7291 1
Багато батьків обирають для своїх дітей екзотичні, біблійні та маловживані імена
Багато батьків обирають для своїх дітей екзотичні, біблійні та маловживані імена. Фото: ілюстративне з dana-b7r.com

Найпопулярніші - Соломія та Максим.

В останній місяць осені у Хмельницькому було зареєстровано 274 новонароджених. Це на 30 малюків менше, за народжених у жовтні. Серед народжених в листопаді – 152 хлопчики та 122 дівчинки. У п’ятьох сім’ях з’явилися двійнята. Про це повідомила заступник начальника міського відділу ДРАЦС Тетяна Доброріз.

«Найчастіше батьки називали хлопчиків Максимами, Артемами, Макарами, Матвіями, Тимофіями та Даниїлами, а дівчаток – Соломіями, Аннами, Маріями, Полінами, Софіями та Вікторіями. Серед рідковживаних траплялися такі імена як Емір, Натан, Гуннар, Еней, Олівія, Лада, Видана, Домініка», - розповіла Тетяна Володимирівна.

Спеціаліст додала, що такі імена як Зіна, Ніна, Любов, Василь, Микола давно втратили свою популярність та майже не зустрічаються.

«Багато батьків обирають для своїх дітей екзотичні, біблійні та маловживані імена. Також немовлят називають іменами героїв мультфільмів, телесеріалів та зірок. Ми давно зафіксували тенденцію, що звичні для 1970-х і 1980-х Наталії, Оксани, Ігори, Сергії – тепер така ж рідкість, як у ті часи Єва, Діана чи Тимофій, Матвій», - каже Тетяна Добровіз.

Коментарі:

Віталій Українець 04.12.2019 14:51

для нас рідкі ,а для азійців дуже популярні. в місті названим в честь гетьмана який їх рубав навпіл аж до сідла-ще хтят мечеть збудувати!? хто дозволить таке буде проклятий всіма козаками які боронили колись Поділля!

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую