ye-logo.v1.2

Славутчанка віддасть винагороду за розроблений бренд міста на благодійність

Суспільство 1512
Місто Славута тепер має власний бренд
Місто Славута тепер має власний бренд. Фото: надане Вікторією Максимчук

Загальна сума – 15 тисяч гривень.

Нещодавно Славутська міська рада затвердила бренд міста. Обирали його місцеві мешканці шляхом голосування. На розгляд було представлено декілька варіантів, однак перемогу отримала розробка славутчанки Вікторії Максимчук.

«Ще рік тому у міській раді зайшла мова про створення бренду. Тому думки майже рік крутились в голові, мала на увазі декілька проєктів. Було пропоновано на розгляд 30 лозунгів, але, за браком часу, вирішила зупинитись на одному — "все в наших руках". Попередньо, провели опитування серед мешканців, з чим у них асоціюється Славута, і я вирішила все об'єднати в одному бренді», - розповідає Вікторія.

За її словами, останніх два місяці пішло на розробку концепції, продумувала що і як зобразити. Вікторія каже, таким чином хотіла зробити щось для рідного міста, нехай навіть невелике. Наразі уже розглядають питання про виготовлення із новоствореним брендом промопродукції.

За перемогу Вікторії із бюджету міста Славута мають виділи 15 тисяч гривень. Їх авторка уже вирішила відправити на благодійність.

«Кошти мають надійти із дня на день. Хочу віддати їх на благодійність. Вважаю, що перемога, не тільки моя заслуга, а і тих людей, які проголосували за розроблений бренд. Це було багато людей, більшість з яких я навіть не знаю. Першопочатаково я хотіла зробити щось для міста, а не заробити гроші», - каже авторка.

Вікторія додає, що у соцмережах зустрічала дописи про хворих хлопчика і дівчинку із Славути. Саме між ними і збирається розділити ці кошти.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую