ye-logo.v1.2

Хмельницький взяв участь у фіналі конкурсу «Молодіжна столиця»

Суспільство 1704
Хмельничани взяли участь у фіналі конкурсу Молодіжна столиця
Хмельничани взяли участь у фіналі конкурсу Молодіжна столиця. Фото: facebook.com

Десять міст-фіналістів боролися за новий титул.

Вчора, 10 грудня, у Києві відбувся фінал конкурсу Молодіжна Столиця України 2020. За перемогу змагалися десять міст України, серед яких і Хмельницький. Учасники конкурсу презентували бачення молодіжної політики та свої досягнення. 

Хмельничани для презентації обрали супергеройську тематику. Згадали про місцевого супергероя Хмельмена, супергеройських активістів, їх штаб та владу.

«Хмельницький пропонує Асоціацію супергероїв. Чим громадські активісти, які жертвують власний час, ресурси, зусилля, ідеї, втілюючи в життя проєкти, які будуть корисні іншим, - не супергерої? Чи є у Хмельницькому досягнення цієї супергеройської молоді? Так. Це відшліфований алгоритм співпраці «молодь та влада». Ми об’єднуємо зусилля в суміжних сферах, досягаючи потрібних результатів, - сказала під час презентації нашого міста голова Молодіжної громадської ради Анастасія Козак. - Ми дотримуємося сталості розвитку наших проєктів та сталості розвитку молодіжної політики. Ми реалізували те, що обіцяли минулого року. Ми відкрили Молодіжний парк, провели найбільшу молодіжну подію до Дня молоді і у нас вже визначено дату будівництва Молодіжного парку».

Минулого року титул Молодіжної столиці отримав Кам’янець-Подільський.

Нагадаємо, цього року 48 міст змагалися за статус «Молодіжної столиці». За результатами першого туру до фіналу конкурсу потрапили: Вінниця, Івано-Франківськ, Кременчук, Миколаїв, Одеса, Тернопіль, Умань, Харків, Хмельницький і Чернівці. За результатами голосування Наглядової ради, Молодіжною столицею України 2020 стало місто Тернопіль.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую