ye-logo.v1.2
23 Січня, 2020

Неподалік хмельницької лікарні знайшли артснаряд: його знешкодили піротехніки

Андрій ЯЩИШЕН Суспільство 795
Рятувальники кажуть, що артилерійський снаряд виявили під час земляних робіт на вулиці Шевченка, 46
Рятувальники кажуть, що артилерійський снаряд виявили під час земляних робіт на вулиці Шевченка, 46. Фото: ілюстративне km.dsns.gov.ua

Небезпечну знахідку виявили днями під час земельних робіт.

Вчора, 14 грудня, рятувальники знешкодили два вибухонебезпечних предмети. Обох знайшли напередодні в різних частинах області. Один з них лежав під землею майже у центрі Хмельницького.

За інформацією Державної служби з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області, вчора близько одинадцятої години піротехніки в спеціально відведеному місці знешкодили 76-міліметровий артилерійський снаряд часів Другої світової війни. Його виявили напередодні під час проведення земляних робіт на вулиці Шевченка, 46, що в обласному центрі. Фактично це в районі Хмельницької міської лікарні.

«Крім того, у суботу знешкодили ще один небезпечний артефакт, залишений Другою світовою війною. Ним виявився знайдений напередодні в селі Порохня Волочиського району 152-міліметровий артилерійський снаряд. Його також виявили під час проведення земляних робіт», — зазначають у пресслужбі рятувальників.

Загалом впродовж 2019-го рятувальники виявили та знешкодили 2 тисячі 621 вибухонебезпечний предмет. Цього місяця вони вже знищили 48 небезпечних знахідок.

Читайте також: У Хмельницькій області палали житловий будинок і автомобіль

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую