ye-logo.v1.2

У Хмельницькому відкрили пам’ятник «Героям та жертвам Чорнобиля»

Суспільство 7680
На пам\'ятник «Героям та жертвам Чорнобиля» з обласного та міського бюджетів витратили 810 тисяч гривень.
На пам'ятник «Героям та жертвам Чорнобиля» з обласного та міського бюджетів витратили 810 тисяч гривень.. Фото: Олександра НІКІТІНА

Восьмиметрове «дитя» архітектора Сергія Козака та скульптора Автанділа Гігаурі з'явилося на перехресті вулиць Кам'янецької та Прибузької.

Урочисте відкриття пам'ятника «Героям та жертвам Чорнобиля» відбулося у день 25-ї річниці трагедії на Чорнобильській атомній електростанції. На спорудження та виготовлення пам’ятника з міського та обласного бюджету витратили 810 тисяч гривень. «Ми не можемо виміряти горе, пов'язане з втратами ліквідаторів аварії на ЧАЕС, втратою здоров'я тощо, - зауважив Василь Ядуха, голова облдержадміністрації. – І нині потрібно зробити так, щоб мирний атом працював на розвиток держави, благополуччя кожної родини». «Хмельниччина пам’ятає своїх ліквідаторів, - зауважив голова обласної ради Микола Дерикот. – І підтвердженням є відкриття цього пам’ятника. Потрібно, щоб наше молоде покоління пам'ятало про трагедію 25-річної давнини». «Можливо, можна було уникнути загибелі багатьох людей, жахливих наслідків аварії, - заявив міський голова Хмельницького Сергій Мельник. – Але це наша історія. І лише завдяки багатьом людям, які ціною здоров’я, а хтось і життя, накрили аварійний блок саркофагом».
Поки чиновники в Хмельницькому відкривали пам’ятник, чорнобильці, які прийшли на відкриття, зауважували, що, цитуємо: «Це все добре. Пам'ятники, гарні слова. Але… в бюджеті України на цей рік передбачено на наші пільги в 10 разів менше, ніж у минулі роки».
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую