ye-logo.v1.2
19 Лютого, 2020

Коли хмельничанам чекати на новий тролейбусний маршрут №4

Суспільство 2053
В місьраді кажуть, що до кінця грудня тролейбуси розпочнуть рух маршрутом номер №4
В місьраді кажуть, що до кінця грудня тролейбуси розпочнуть рух маршрутом номер №4. Фото: автора

Попередньо його планували запустити 15 грудня.

На початку листопада у Хмельницькій міській раді анонсували появу нового тролейбусного маршруту №4 «Катіон-Ракове». Попередньо його планували запустити 15 грудня. Цей маршрут будуть обслуговувати тролейбуси на автономному ходу, оскільки він пролягає через вулиці, на яких немає мереж для руху звичайних тролейбусів.

Проте, поки що електротранспорт за новим маршрутом не курсує. У чому затримка та коли чекати його запуску кореспонденти сайту «Є» поцікавились у заступника Хмельницького міського голови Андрія Бондаренка.

«У четвер на підприємстві «Електротранс» працювали представники із заводу. Тролейбуси пройшли успішні випробування. Ніяких збоїв у їхній роботі немає. Зараз відбувається ще налаштування програмного забезпечення. Тролейбуси з автономним ходом потребують більше часу для точних налаштувань. Це нова модель, її треба протестувати, аби на маршруті не було ніяких збоїв», - коментує Андрій Євгенович.

Також, додає, що до кінця грудня тролейбуси розпочнуть рух маршрутом номер №4. Орієнтовно, офіційне відкриття маршруту відбудеться 26 або 27 грудня.

Нагадаємо, 15 листопада виконком запровадив новий автобусний маршрут №3 сполученням «Озерна-Філармонія». Його тимчасово обслуговують автобуси комунального підприємства «Електротранс».

Читайте також: Компенсація за проїзд пільговиків у Хмельницькому: хто, кому і скільки

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую