ye-logo.v1.2

У Хмельницькому створили новий тролейбусний маршрут

Суспільство 20832
Орієнтовно тролейбуси на маршрут мають виїхати 15 грудня
Орієнтовно тролейбуси на маршрут мають виїхати 15 грудня. Фото: ілюстративне з архіву редакції

Він з’єднає мікрорайони Дубове та Ракове.

Сьогодні, 28 листопада, члени виконавчого комітету Хмельницької міської ради затвердили відкриття нового тролейбусного маршруту №4 сполученням «Катіон-Ракове». Його головна особливість: він пролягає через вулиці, на яких немає мереж для руху звичайних тролейбусів. Зокрема, електротранспорт їхатиме й біля обласної лікарні.

За словами заступника міського голови Андрія Бондаренка, на маршруті працюватиме п’ять нещодавно закуплених тролейбусів на автономному ходу. Без підключення до мереж вони можуть рухатися 12-15 кілометрів. Заплановано, що тролейбуси мають вийти на маршрут з 15 грудня цього року.

«До цього часу потрібно завершити всі процедури з їх обкатки й завершити навчання водіїв, адже вони ще не їздили на подібних тролейбусах. Наразі у нас все ще працюють спеціалісти заводу-виробника, які налаштовують цей електротранспорт», — підсумував Андрій Бондаренко.

Тролейбуси маршрутом №4 «Катіон-Ракове» курсуватиме від зупинки «Катіон» вулицями Тернопільською, Кам’янецькою, Купріна, Красовського, Чорновола, Майборського, Гарнізонною та Довженка.

Хмельницький міський голова Олександр Симчишин під час засідання виконкому додав, що фактично ці тролейбуси з’єднають мікрорайони Дубове та Ракове.

«В нас було багато звернень провести цими вулицями тролейбусні лінії. Проте такий проєкт у 2016 році коштував б міському бюджету 60 мільйонів гривень. Тому ми знайшли інший підхід до вирішення цієї проблеми», — зазначив Олександр Симчишин.

Нагадаємо, 15 листопада виконком запровадив новий автобусний маршрут №3 сполученням «Озерна-Філармонія».

Читайте також: У Хмельницькому визначили нових перевізників на маршрутах громадського транспорту

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую