ye-logo.v1.2
4 Грудня, 2020

Нові маршрути громадського транспорту в Хмельницькому: коли запустять та куди поїдуть

Суспільство 8461
На маршруті №4 курсуватимуть тролейбуси з автономним ходом
На маршруті №4 курсуватимуть тролейбуси з автономним ходом. Фото: з архіву

Громадський транспорт вперше курсуватиме вулицею Озерна.

У Хмельницькому розробили два нових маршрути громадського транспорту, які доповнять мережу міста. Відтак, нові маршрути - №3 і №4 обслуговуватиме міське комунальне підприємство «Електротранс».

За словами заступника Хмельницького міського голови Андрія Бондаренка, на маршруті №4 курсуватимуть тролейбуси з автономним ходом: від мікрорайону Ракове до Катіону по вулиці Чорновола до обласної лікарні, далі по вулицях Красовського, Купріна, Тернопільській до Катіону.

Маршрут №3 буде автобусним і курсуватиме від мікрорайону Озерна до Філармонії: від вулиці Панаса Мирного по вулиці Озерна, Степана Бандери, Кам'янецька і в зворотньому напрямку.

«Програма розвитку міського пасажирського транспорту передбачає закільцьовування маршрутів в центрі міста. Тож маршрут №3 - це перший такий маршрут. Автобус курсуватиме з Озерної до Філармонії, там розвертатиметься на транспортній розв'язці (міст на Кам'янецькій). Це перший маршрут, який сполучатиме вулицю Озерна і нижню частину вулиці Степана Бандера, де досі не їздив громадський транспорт», - коментує Андрій Бондаренко.

Додає, що в перспективі такі маршрути мають позитивно вплинути на графіки руху транспорту. Скажімо, якщо поблизу центру міста виникатиме затор, то не страждатимуть пасажири дальніх маршрутів. Також така система підвищить швидкість курсування маршрутів.

Наступним етапом впровадження нових маршрутів буде їх затвердження членами виконавчого комітету Хмельницької міської ради. За словами, Андрія Євгеновича, транспорт розпочне курсувати новими маршрутами вже на початку грудня цього року.

Читайте також: У Хмельницькому визначили нових перевізників на маршрутах громадського транспорту

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Здам житло

  Так  Ні, дякую