ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

На правах реклами Казка у садочках Хмельниччини

Суспільство 1799
Садочок у Городку і справді схожий на казку
Садочок у Городку і справді схожий на казку. Фото: Надані ГО "За конкретні справи"

Грандіозний проєкт перевтілення Центру розвитку дитини «Казка» завершено.

Тепер вихованців городоцького дитячого садочку «Казка» щоранку зустрічають, а ввечері проводжають додому герої улюблених народних казок та сучасних мультфільмів, які зображені на фасаді будівлі. Яскраві кольори та цікаві сцени добре знайомих історій додають гарного настрою й важко пройти повз будівлі садочку не посміхнувшись.

«Наш садочок найбільший у Городоцькому районі. Він нараховує 12 груп, які відвідує понад 300 діток не лише з міста Городка, а й із найближчих сіл. Тепер наш садочок став ще гарнішим завдяки народному депутату України Олександру Герезі. Саме він придумав і профінансував такий оригінальний проєкт. І якщо раніше діти інколи не хотіли йти до садочка, то тепер вони не завжди звідси додому хочуть повертатися — настільки тут гарно і затишно стало», — розповідає методист дошкільного закладу Олена Ковалевська.

Враження дітей від нового яскравого фасаду рідного садочку важко передати. Вони довго ходили довкола будівлі та знайомилися зі своїми новими друзями: Колобком, Івасиком Телесиком, Ріпкою, Попелюшкою, Червоною шапочкою, Свинкою Пепа, Щенячим патрулем, Смішариками та багатьма іншими.

За ілюстраціями на стінах садочку діти вивчають нових героїв казок

Вихователі розповідають, що тепер їм стало легше займатися з дітками. У сонячну погоду вони виходять на двір та проводять заняття на свіжому повітрі — дітям розповідають казки, показуючи на малюнки, які зображені на стінах.

«Ми з дітками гарно проводимо час разом із нашими казковими героями. Вони нам дуже допомагають у роботі. Коли ми виходимо на прогулянку і розповідаємо якусь історію, дітям легше її уявити, дивлячись на велике зображення на стіні», — розповідає вихователь Аліна Зіняк.

І така казка у садочку не лише ззовні. Усередині приміщення теж розмальоване. Тільки там вже силами колективу: хтось ділився своїми ідеями, хтось мистецькими вміннями. І спільними зусиллями зробили неможливе. Там теж намальовані герої казок, геометричні фігури, цифри… Тож діти часто з одного крила садочка в інший ходять на екскурсії та, йдучи коридорами, здобувають нові знання.

Частину ремонтних робіт всередині приміщення, робили силами колективу

У 2020 році садочок «Казка» відзначатиме своє 40-річчя. Тож працівники навчального закладу радіють, що святкуватимуть у стінах, розмальованих новими барвами.

Попередньо, за сприяння Олександра Гереги у дитсадку поміняли покрівлю, зробили ремонт пральні та кухні, закупили обладнання.

Турбота про нове покоління завжди в пріоритеті народного депутата Олександра Гереги та громадської організації «За конкретні справи». За час діяльності громадської організації проведено капітальні та поточні ремонти багатьох шкіл та дитячих садків Городоцького, Ярмолинецького, Чемеровецького та Дунаєвецького районів. І робота щодо створення комфортних умов для навчання і виховання дітей триває.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую