ye-logo.v1.2
27 Лютого, 2020

Де у Хмельницькому встановили ялинки

Суспільство 1658
Ялинка поблизу
Ялинка поблизу "Сілістри" - збірна. Фото: автора

Новорічні дерева з'явились у трьох мікрорайонах.

Напередодні новорічно-різдвяних свят у Хмельницькому, окрім головної ялинки міста, встановили ще три новорічних дерева по мікрорайонах. Про це повідомляє директорка міського комунального підприємства по зеленому будівництву і благоустрою міста Олена Мельникова.

«Ялинки встановлені у мікрорайоні Ракове, на площі біля 15 гарнізонного будинку офіцерів, та на Гречанах, біля спортивно-культурного центру «Плоскирів». Там дерева висотою по 8-10 метрів. Працівники підприємства встановили їх та прикрасили. Ще одна ялинка поблизу колишнього кінотеатру «Сілістра». Вона збірна, тобто має металевий каркас, а до нього приєднано 160 дерев, їх висота різна, до 3,5 метрів», - зазначила Олена Миколаївна.

Аби прикрасити ялинки використовували іграшки та гірлянди, що залишились з минулих років. Окрім того додатково докупили 12 гірлянд довжиною по три метри. Приблизна вартість однієї - 750 гривень. Щодо ялинок, то їх придбали у лісництві. Директорка каже, обійшлись вони підприємству приблизно у 35 тисяч гривень.

Ялинка у Раково. Фото: із фейсбук-сторінки Алексея Андреевича Заболотного
Ялинка у мікрорайоні Гречани

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую