ye-logo.v1.2

Ялинки в сусідніх областях: як виглядають прикрашені дерева

Суспільство 2756
У Вінниці ялинка увійшла до Книги рекордів України
У Вінниці ялинка увійшла до Книги рекордів України. Фото: www.vmr.gov.ua

Міста приготувались до святкувань.

До новорічно-різдвяних свят українські міста прикрашають не тільки ялинками, а і яскравими ілюмінаціями. Хмельницька ялинка цьогоріч виглядає приблизно так само як і минулого року. Однак в місті побільшало інсталяцій із гірлянд.

Що стосується сусідніх областей, то головна ялинка Вінниці увійшла в Книгу рекордів України як найвища конструкція, що обертається навколо своєї осі. Встановили й відкрили її у Центральному міському парку.

«У Центральному міському парку було зафіксовано новий рекорд, а саме: відкриття найвищої металоконструкції у формі новорічної ялинки з обертовим механізмом, яка не має аналогів в Україні. Ми зафіксували наступні результати: складна металоконструкція, яка обертається навколо своєї осі, висота цієї ялинки складає 29 метрів, довжина нижнього діаметра — понад 16 метрів і вага, тільки уявіть собі, понад 75 тонн», - повідомляють у Вінницькій міській раді.

Ялинка у Чернівцяз із будиночками. Фото: life.pravda.com.ua
Ось так виглядає чернівецька ялинка у нічну пору. Фото:chernivtsy.eu

У Чернівцях відкривали новорічну ялинку та Різдвяне містечко 19 грудня, на Соборній площі. Як зазначають у Чернівецькій міськраді, цього річ дерев знайшли не в лісовому господарстві, як щороку відбувається, а практично в центрі міста, на подвір’ї чернівчанина.

«Прикрашала лісову красуню місцева дизайнерка. Цього року центральна ялинка міста приваблюватиме чернівчан та гостей прикрасами у золотих, срібних та білих кольорах. Її прикрасили сніжинками та 3D гірляндами. Також, унизу новорічної красуні виготовили обідок, на якому зображені види міста», - зазначають у міськраді Чернівців.

Ялинка у Рівному. Фото: radiotrek.rv.ua

Ялинка у Рівному. Фото: radiotrek.rv.ua

Не у лісництві зрізали ялинку і у Рівному. Як пише «РадіоТрек» забрали її з території підприємства «Газотрон» на вулиці Гагаріна. Ялинку віддали безоплатно, оскільки вона створювала певні незручності на території підприємства.Висота ялинки 23 метри, вік - 55 років. Прикрасили її гірляндами, двометровим льодяним кристалом, та півтора сотнями маленьких куль.

Ялика у Тернополі. Фото: tmrada.gov.ua
Ялика у Тернополі. Фото: tmrada.gov.ua

Штучну ялинку до свят відкривали у Тернополі. ЇЇ висотою 18,5 метрів, прикрашена 3D-ілюмінацією з різноманітними світловими функціями. У Тернопільській міськраді кажуть, разом зі святковим запаленням ялинки місту передали Вифлеємський вогонь миру.

Ялинка у Житомирі. Фото: Укрінформ
Житомирська ялинка у вечірню пору. Фото: http:zt-rada.gov.ua

А от в Житомирі головну новорічну ялинку в цьому році прикрашають 82 іграшки, 30 декоративних прикрас, близько 1 кілометра гірлянд різних кольорів, а навколо дерева - різдвяний ярмарок, головна сцена святкувань та казкові фотозони, ігрові та розважальні локації. У міськраді Житомира повідомляють, що встановили ялинку на головній пішохідній вулиці міста – Михайлівській. 

Читайте також:  Як виглядають ялинки Хмельниччини (ФОТО)

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую