ye-logo.v1.2

Сильний вітер на Хмельниччині: повалена новорічна ялинка, зірваний бігборд

Суспільство 4178
У Дунаївцях 31 грудня впала новорічна ялинка
У Дунаївцях 31 грудня впала новорічна ялинка. Фото: facebook.com/groups/dun.at.ua/

Останній день 2019 року «відзначився» сильними поривами вітру.

Вчора, 31 грудня, у багатьох районах Хмельницької області був сильний вітер, який завдав клопотів як громадянам, так і рятувальникам. Адже подекуди ситуація могла була небезпечною для людей.

Так, у Хмельницькому о 15.40 до «Служби порятунку 101» надійшло повідомлення про те, що внаслідок поривів вітру з кріплень зірвався бігборд на вулиці Шевченка. Каркас, який завис на стійці, при падінні міг би завдати шкоди життю та здоров’ю людей. Рятувальники, які прибули на місце, зрізали стійки за допомогою бензоріза та поклали бігборд на землю.

У Волочиському районі на автодорогу між селами Сарнів та Куровечка впало дерево. Причина – сильні пориви вітру. Через це рух цієї дорогою був заблокований. Трохи більше, ніж пів години знадобилося працівникам ДСНС, аби приїхати на виклик, розпиляти дерево та відновити автомобільний рух.

А ось у Дунаївцях не лише падало дерево на дорогу (при виїзді з міста), а й головна новорічна ялинка міста! Та місцевим комунальникам вдалося «повернути» святкове дерево на місце, щоб мешканці та гості міста могли зустріти Новий рік біля ялинки.

Як зазначають у ДСНС, ніхто з людей у даних випадках не отримав травм.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую