ye-logo.v1.2
29 Січня, 2020

До Хмельницького СІЗО заборонені предмети намагалися передати у салі

Даша ПАСТЕРНАК Суспільство 406
Сім-картку сховали у салі
Сім-картку сховали у салі. Фото: facebook.com

Сховок вчасно виявили.

Черговий раз співробітниками державної установи «Хмельницький слідчий ізолятор» було попереджено потрапляння до охоронюваної зони забороненого предмету.

Подія сталася сьогодні, 14 січня. Як повідомляє пресслужба Хмельницького слідчого ізолятору, працівники установи під час догляду вмісту передачі виявили заборонені предмети.

«У посилці, яка адресувалась засудженому від жительки Чемеровецького району, було виявлено та вилучено сім-картку одного із операторів мобільного зв’язку. Знаходилася вона в прихованому вигляді в продуктах харчування, а саме в шматку сала», - повідомляють у СІЗО

За фактом співробітники установи проводять роботу щодо оформлення та подальшого направлення до суду матеріалів за ознаками вчинення адміністративного правопорушення – незаконної передачі заборонених предметів особам, яких тримають у слідчих ізоляторах, установах виконання покарань. Відповідальність за це передбачено у вигляді попередження або накладення штрафу від п’ятнадцяти до двадцяти п’яти неоподаткованих мінімумів доходів громадян із конфіскацією заборонених предметів.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую