ye-logo.v1.2
22 Лютого, 2020

Хореографія, малювання та театральна майстерність: у Хмельницькому відкрили філію школи мистецтв

Суспільство 1230
Набір у класи школи мистецт триває
Набір у класи школи мистецт триває. Фото: автора

Розпочали роботу філії з платних груп, а з наступного навчального року у закладі з’явиться 100 бюджетних місць.

У Хмельницькому в мікрорайоні Дубове з третього лютого розпочне роботу філія Дитячої школи мистецтв. Її створили на базі навчально-виховного комплексу №2, по вулиці Івана Франка, 57. За словами директора Хмельницької дитячої школи мистецтв Альбіна Тарчевського, набір учнів розпочали у січні, зараз до занять готуються 120 учнів.

«Ми розпочали набір учнів, провели установчі батьківські бори і навчальний процес розпочнемо з 3 лютого 2020 року. Вже узгоджений розклад занять та аудиторії. Кількість дітей, попередньо, складає понад 120 учнів та запис ще триває», - коментує Альбін Станіславович.

У філії діятимуть три класи: образотворчого, хореографічного та театрального мистецтва. Всі заняття групові, кількість груп залежить від кількості діток, які виявили бажання займатись. Відповідно до цього розробили і графік занять.

«Більша кількість дітей записалась у клас образотворчого мистецтва, вже сформовано п’ять груп. Три групи сформовані на клас театрального мистецтва. На хореографію записалось поки що найменше учнів, наразі формується друга група. Але діти записуються кожного дня», - розповідає Альбін Тарчевський.

Додає, що оскільки навчальний рік триває, було вирішено розпочати роботу філії на базі класів самоокупності. Вартість навчання варіюється від 300 до 325 гривень. З початком наступного навчального року у закладі з’явиться 100 бюджетних місць.

За словами очільника управління культури і туризму Хмельницької міської ради Аретема Ромасюкова, в першу чергу бюджетні місця будуть надаватись дітям які мають пільги.

«Ми не будемо заповнювати одразу усі 100 бюджетних місць. Тому що, цього року набиратимемо перший клас, наступного інший, тому потрібно пропорційно поділити аби пільгові місця були кожного року. Коли бюджетні місця будуть оголошені, в першу чергу вони надаватимуться дітям пільгових категорій.

Філію Хмельницької школи мистецтв відкрили у мікрорайоні Дубове, на базі НВК №2

Філію Хмельницької школи мистецтв відкрили у мікрорайоні Дубове, на базі НВК №2. Фото: автора

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую