ye-logo.v1.2

Одну з громад Хмельниччини перейменують

Суспільство 6475
Нову назву вже внесли у проєкт перспективного плану
Нову назву вже внесли у проєкт перспективного плану

Нову назву вже внесли у проєкт перспективного плану області.

Серед понад півсотні уже створених громад Хмельницької області є дві пари, які мають однакові назви: дві Сахновецьких – Ізяславського та Старокостянтинівського районів – та дві Дунаєвецьких – одна міська, інша селищна, повідомила радник з децентралізації та місцевого самоврядування Хмельницького регіонального офісу Програми "U-LEAD з Європою" Вікторія Любенчук.

Та якщо із Сахновецьких громад, за новим проектом перспективного плану, залишиться лише та, що в Ізяславському районі, то із Дунаєвецькими ситуація складніша. Обидві громади створені у 2015 році і обидві спроможні і самостійні. Але при обговоренні проєкту нового перспективного плану, яке відбулося наприкінці минулого року, прозвучала версія, мовляв, варто навести лад із назвами і можливо, перейменувати одну із Дунаєвецьких громад.

За словами голови Дунаєвецької селищної громади Антона Камінського, їм теж повідомили про те, що громаду доведеться перейменувати.

«Ми вже навіть обговорили чимало варіантів назв, але зупинилися на Новодунаєвецькій. Але ситуація в тому, що поки незрозуміла процедура перейменування громади. Знаємо лише те, що в проєкт нового перспективного плану наша громада внесена вже як Новодунаєвецька», – зазначив Антон Камінський.

За словами голови громади, офіційно новий проєкт перспективного плану буде чинний із 1 січня 2021 року. 

Чи доведеться місцевим жителям щось змінювати, зазначає Вікторія Любенчук, та як відбуватиметься офіційна процедура перейменування за документами, поки невідомо. 
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую