ye-logo.v1.2
6 Серпня, 2020

Новий маршрут №4: Хмельницьким курсуватимуть тролейбуси на автономному ходу

Суспільство 20531 1

Підписатися на канал "Є" в Youtube

Маршрут з'єднає мікрорайони Ракове та Катіон.

Від завтра, 30 січня, вулицями Хмельницького почнуть курсувати п’ять нових тролейбусів на автономному ходу. Завдяки вбудованій акумуляторній батареї транспортні засоби можуть їхати до 20 кілометрів вулицями міст не використовуючи електроенергію. Вартість одного тролейбуса 8,3 мільйона гривень.

«Усі п'ять тролейбусів курсуватимуть за маршрутом №4. Будемо вивчати його, аналізуватимемо пасажиропотік. Транспорт рухатиметься з інтервалом руху приблизно 18-20 хвилин від зупинки "Катіон" в мікрорайон Раково вулицею Тернопільською, Кам'янецькою, потім поверне на Купріна до гуртового ринку, далі їхатиме вулицею маршала Красовського, повертатиме на вулицю Чорновола, доїде до зупинки «Заготзерно». Там водії приєднуватимуться до контактної мережі і їхатимуть в Ракове, де знову розвертатимуться і будуть їхати на «Заготзерно». На зупинці зніматимуть струмоприймачі і безконтактно тролейбус курсуватиме до Катіона», - розповідає директор хмельницького комунального підприємства «Електротрас» Віктор Паламарчук.

За його словами, батареї тролейбуса заряджаються під час руху, якщо він їде під контактною мережею і ставить струмоприймачі. У випадку, коли водій закінчив зміну, а батарея розрядилась, то він заїжджатиме в депо приєднає транспорт до контактної мережі максимум на 1,5 години.

30 січня тролебуси виїдуть на маршрут
Салон тролейбусів ідентичний із тими, що їздять містом

«Це вже далеко не перші тролейбуси українського виробництва, які закупило місто. Загалом ми ними задоволені, єдине — бувають збої у програмі. Але ми чекаємо максимум добу представника компанії, який приїздить і за декілька хвилин усуває існуючі недоліки», - зазначає Віктор Анатолійович.

Загалом за останні чотири роки тролейбусний парк Хмельницького поповнився 32 новими машинами, ще 6 капітально відремонтували. У планах і надалі закупляти тролейбуси, які курсуватимуть без електрики аби з'єднати інші мікрорайони, де немає ліній.

Презентував нові тролейбуси міський голова Олександр Симчишин
Тролейбуси сьогодін випробували у тестовому режимі

Коментарі:

29.01.2020 18:40

Класна задумка Цей маршрут, але думаю 18-20 хвилин інтервалу між тролейбусами не буде., Ну а якщо буде ,то Сашко Симчишин дякую тобі.

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Відпочивай і подорожуй

  Так  Ні, дякую