ye-logo.v1.2

На Хмельниччині незаконно вирубали понад пів тисячі сосен

Суспільство 5454 2
Незаконну вирубку дерев було зафіксовано між селами Ставок та Вязовець
Незаконну вирубку дерев було зафіксовано між селами Ставок та Вязовець. Фото: Державної екологічної інспекції у Хмельницькій області

Розмір завданої шкоди сягає 1,6 мільйона гривень.

Працівники Державної екологічної інспекції у Хмельницькій області виявили у Білогірському районі виявлено незаконну рубку дерев.

«Нещодавно на адресу Інспекції надійшло звернення мешканця Білогірського району, який повідомив про незаконне вирубування дерев між селами Ставок та Вязовець. Заявник повідомив, що з цього приводу звертався до місцевих органів поліції, але безрезультатно. Громадянин просив вжити термінових заходів для припинення незаконного вирубування дерев та покарати винних. З метою розгляду даного звернення, Державною екологічною інспекцією у Хмельницькій області було проведено перевірку та встановлено факт незаконної рубки дерев породи сосна в кількості 550 штук. За проведеними Інспекцією розрахунками, розмір завданої незаконними діями шкоди становить 1 мільйон 605 тисяч 494 гривень», - повідомила Державна екологічна інспекція у Хмельницькій області.

Невідомі незаконно вирубали понад пів тисячі сосен. Фото: Державної екологічної інспекції у Хмельницькій області
Матеріли по даному факту направлені до Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області. Фото: Державної екологічної безпеки у Хмельницькій області
Розмір завданої шкоди сягає 1,6 мільйона гривень. Фото: Державної екологічної інспекції у Хмельницькій області

Матеріли по даному факту направлені до Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області для вжиття оперативно-розшукових заходів щодо встановлення осіб, причетних до самовільної рубки дерев.

Коментарі:

Игорь Шевчук 02.02.2020 18:06

этот небольшой лес вырубывался последние пару лет-никто ничего не предпринимал чтобы это варварство прекратить

Віталій Українець 30.01.2020 18:23

Україна в цій царині має прийняти Закон-зрубав ліс за кожне річне кільце рік колонії! і не сидіти там в карти грати, а кожен день садити по 100 дерев!

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую